Niezwykła sytuacja

Nieprawdopodobne, co wdowa po gwiazdorze M jak miłość powiedziała do Kasi Cichopek na pogrzebie męża! Zapamięta to na całe życie

2023-09-06 7:38

Pogrzeb Andrzeja Precigsa, gwiazdora serialu "M jak miłość", odbył się we wtorek, 5 września, na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim w Warszawie. Wśród żałobników znalazła się Katarzyna Cichopek, która w kultowym serialu TVP gra rolę córki zmarłego aktora. Towarzyszył jej narzeczony Maciej Kurzajewski. To, co celebrytka usłyszała od wdowy po Andrzeju Precigsie, zapamięta na całe życie. Nieprawdopodobne, co wdowa po gwiazdorze "M jak miłość" powiedziała do Kasi Cichopek na pogrzebie męża!

Pogrzeb gwiazdora "M jak miłość". Kasia Cichopek pocieszana przez Macieja Kurzajewskiego

Andrzej Precigs, znany z roli Zbyszka Filarskiego w serialu "M jak miłość" zmarł 26 sierpnia. W jego ostatniej drodze towarzyszyła mu rodzina i liczni przyjaciele. Na pogrzeb aktora przybyło wiele gwiazd polskich filmów i seriali, m.in. Emilia Krakowska, Hanna Mikuć czy bracia Mroczkowie. Na tej smutnej uroczystości nie mogło także zabraknąć Kasi Cichopek. Aktorka przyszła na cmentarz z partnerem Maciejem Kurzajewskim, który pocieszał ukochaną po stracie serialowego taty. Podczas pogrzebu Andrzeja Precigsa nie zabrakło pięknych wzruszających słow. - Wspaniały aktor, teatralny i filmowy, jeden z tych, którzy mają ten wspaniały warsztat aktorski, który pozostawia w żałobie dziesiątki tysięcy fanów, wielki społecznik, ale przede wszystkim wspaniały mąż i ojciec - mówił prowadzący uroczystości kapłan. 

Wdowa po Andrzeju Precigsie do Kasi Cichopek: "Byłaś jak jego trzecia córeczka"

Gdy gwiazdor "M jak miłość" spoczął w grobie, na płycie pojawiła się niezliczona ilość kwiatów, wieńców i szarf z bardzo osobistymi napisami. Widok na grobie Andrzeja Precigsa rozrywał serca nawet największych twardzieli. Wdowa po aktorze przyjmowała kondolencje od licznych żałobników. Podeszli do niej także Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. Wzruszona Katarzyna Precigs powiedziała do aktorki coś, co najpewniej Katarzyna Cichopek zapamięta do końca życia. - Byłaś jak jego trzecia córeczka - powiedziała wdowa po Andrzeju Precigsie. 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia z pogrzebu i grobu gwiazdora M jak miłość Andrzeja Precigsa

Groby znanych na Cmentarzu Wilanowskim. Twórcy TVN, arystokraci i Roman Wilhelmi. Niezapomniani
Listen on Spreaker.