Emilian Kamiński nie żyję

i

Autor: Piotr Grzybowski/Super Express

Ostatnie pożegnanie

Pogrzeb Emiliana Kamińskiego. Podano miejsce i datę!

2022-12-29 10:09

Informacje o śmierci Emiliana Kamińskiego zostały podane kilka godzin po jego odejściu w poniedziałek, 26 grudnia. Aktor zmarł w wieku 70 lat w swoim domu w Józefowie. Trzy dni po tragicznych wydarzeniach podano, gdzie odbędzie się jego pogrzeb.

Emilian Kamiński zmarł w drugi dzień świąt w wieku 70 lat. Niektórzy do tej pory nie są w stanie pogodzić się z odejściem tak wybitnego artysty, który przecież był aktywny zawodowo. Zanim jednak poznamy dalsze losy jego bohatera w "M jak miłość", serialu, w którym grał od wielu lat, do mediów trafiły informacje na temat pogrzebu mężczyzny. Jak już pisaliśmy, nie odbędzie się on w tym roku.

Pogrzeb Emiliana Kamińskiego. Podano miejsce i datę!

Emilian Kamiński zmarł w wyniku choroby, jaka zaatakowała jego płuca. Kilka dni przed śmiercią był w szpitalu, jednak odszedł w swoim domu pod Warszawą. Do końca była przy nim żona, Justyna Sieńczyłło (53 l.), z którą związany był od przeszło 20 lat. Rodzina zmarłego zaplanowała już jego ostatnie pożegnanie - odbędzie się ono 4 stycznia 2023 roku. Jak ujawniła aktorka w rozmowie z Radiem Dla Ciebie, uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godzinie 13:00 w kościele św. Karola Boromeusza w Warszawie.

Według wcześniejszych ustaleń niektórych mediów, Kamiński miał zostać pochowany w rodzinnym grobie w Józefowie. Ostatecznie podjęto decyzję, że trumna z ciałem zostanie po mszy odprowadzona na Cmentarz Powązkowski Wojskowy - Aleja Zasłużonych.

Warto dodać, że Emilian Kamiński wiódł życie spełnionego aktora, reżysera oraz szczęśliwego męża oraz ojca trzech dorosłych dzieci. Z pierwszego małżeństwa z dziennikarką Izabelą Jarosz doczekał się córki Natalii, natomiast owocami jego miłości z Justyną Sieńczyłło są synowie - Kajetan oraz Cyprian.

Sonda
Czy ceniłeś role Emiliana Kamińskiego?

Podobno mamy tyle lat, na ile się czujemy...

Posłuchaj, co zrobić, żeby CZUĆ SIĘ MŁODZIEJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany