Pogrzeb Kazimierza Mazura

i

Autor: AKPA/Gałązka

Ostatnie pożegnanie

Pogrzeb Kazimierza Mazura. Wiemy, gdzie i kiedy zostanie pochowany aktor

2022-09-08 22:47

Kazimierz Mazur zmarł 6 września 2022 roku, w wieku 74 lat. Aktor znany był m.in. z roli Tomasza Wiśniewskiego w serialu "Barwy szczęścia". Gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb artysty? Znamy szczegóły ostatniego pożegnania Mazura.

Kazimierz Mazur był znanym polskim aktorem, reżyserem, producentem i wydawcą. Sławę przyniosła mu rola Tomasza Niechcica w filmie i serialu "Noce i dnie". W ostatnim czasie można go było podziwiać w "Barwach szczęścia", gdzie wcielał się w Tomasza Wiśniewskiego. O śmierci mężczyzny, który zmagał się z ciężką chorobą, poinformował w mediach społecznościowych jego syn - Kazimierz. Poszedł on w ślady ojca, a widzowie z pewnością kojarzą go z roli Kamila w "Na Wspólnej". Mężczyzna opublikował w sieci aż trzy posty, w których to żegnał zmarłego tatę.

- Dziś odszedł mój największy Przyjaciel, Tata wybitny Aktor Kochany Człowiek. Kazimierz Mazur Przemierzaliśmy razem Noce I Dnie. Dobranoc Mój Kochany tym pięknym wierszem pożegnał się z nami posłuchajcie ... Dobranoc Mój Książę - napisał w pierwszym, wzruszającym poście. Informacja ta wstrząsnęła fanami talentu aktora oraz jego przyjaciółmi ze świata show-biznesu. 

Przeczytaj także: Kazimierz Mazur był naznaczony przez tę tragedię. Stracili niemal wszystko. "Nie mamy nawet ślubnych obrączek"

Pogrzeb Kazimierza Mazura

Jak informuje TVP Kielce, ostatnie pożegnanie Kazimierza Mazura odbędzie się 14 września o godzinie 15:00. Aktor spocznie na cmentarzu przy ulicy Granicznej w Wołominie. Ostatnie lata swojego życia aktor spędził w Komaszycach pod Kielcami. Mieszkał tam z drugą żoną, kompozytorką Katarzyną Gärtner.

Groby aktorów seriali Dom, Alternatywy 4 i Zmiennicy. Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają