Pogrzeb Patryka Kalskiego. Wiadomo gdzie i kiedy się odbędzie

2023-01-10 13:15

Patryk Kalski zmarł niespodziewanie 1 stycznia w wieku 43 lat. Media i fani sportowca spekulowali, co było powodem jego tak wczesnego odejścia. Teraz w mediach społecznościowych głos zabrała jego żona. Karolina Kalska przekazała informacje, kiedy i gdzie odbędzie się ostatnie pożegnanie jej ukochanego.

Patryk Kalski nie żyje. Miał opowiedzieć mediom o Zatoce Sztuki, nie zdążył

i

Autor: Facebook/@Patryk Kalski - Trener Patryk Kalski nie żyje. Miał opowiedzieć mediom o Zatoce Sztuki, nie zdążył

W mediach szerokim echem odbiła się śmierć Patryka Kalskiego, który zmarł 1 stycznia 2023 roku. Mężczyzna, który swego czasu był widywany podczas branżowych imprez, będąc partnerem Doroty Gardias (43 l.), od kilku lat zajmował się prowadzeniem własnej strzelnicy w Kolibkach i poświęcał się karierze akademickiej na gdańskiej AWFiS. Jak podało kilka dni temu TVP Info, przyczyną śmierci była niewydolność krążeniowo-oddechowa. I choć wiele osób zabierało głos ws. odejścia mężczyzny i jego ewentualnych powiązaniach z poszukiwaniami Iwony Wieczorek na terenie dawnej Zatoki Sztuki w Sopocie, teraz w sieci oświadczenie opublikowała jego żona.

Żona Patryka Kalskiego poinformowała, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb jej męża

Karolina Kalska poinformowała na prywatnym Facebooku, że ostatnie pożegnanie jej męża odbędzie się w 12 stycznia, po 11 dniach od śmierci mężczyzny.

- Ostatnie pożegnanie mojego ukochanego męża, Patryka Kalskiego, odbędzie się w czwartek 12 stycznia 2023. Msza święta za duszę Patryka o godzinie 11:00 w kościele Ojców Jezuitów ul. Tatrzańska, Gdynia - możemy przeczytać.

Po mszy, około godziny 12:30 kondukt żałobny ma przejść na cmentarzu przy ul. Witomińskiej 76 w Gdyni, gdzie trumna z ciałem mężczyzny zostanie pochowana.

Wiele niejasności ws. śmierci mężczyzny pojawiło się również wtedy, kiedy dosyć tajemniczy wpis w mediach społecznościowych poczyniła jego mama. Pomimo wyników sekcji zwłok, wiele osób zapewne nadal jest przekonanych o udziale we wszystkim osób trzecich.

Sonda
Też masz zaplanowany własny pogrzeb?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki