Pogrzeb Żory Korolyova

i

Autor: Waldemar Skoczny

Pogrzeb Żory Korolyova. Grób tancerza tonie w kwiatach

2022-01-05 18:40

Pogrzeb Żory Korolyova (†34 l.) odbył się w środę, 5 stycznia, o godzinie 13:30 w kościele pw. św. Antoniego z Padwy w Warszawie. Tancerza pożegnała nie tylko rodzina i bliscy, ale także przyjaciele z pracy i show-biznesu. Jego grób tonie w kwiatach. Zobaczcie zdjęcia.

Żora Korolyov zmarł niespodziewanie 21 grudnia 2021 r. w Warszawie. Według nieoficjalnych ustaleń przyczyną śmierci artysty było zapalenie mięśnia sercowego. Korolyov był polsko-ukraińskim tancerzem. W 2017 r. rozstał się z żoną Anną Kuzniecową, z którą przeżył w małżeństwie 7 lat. Para doczekała się córki Sonii (11 l.). Zawsze pozytywny, emanujący radością Żora był znany przede wszystkim z udziału w programie „Taniec z Gwiazdami”, w którym towarzyszył w występach m.in. Karolinie Gorczycy czy Dominice Gwit.

Wzruszające pożegnanie ukochanej

Wzruszająco o pogrzebie Żory napisała jego dotychczasowa partnerka Ewa Bator (31 l.). Kobieta kilka dni przed ostatnim pożegnaniem Korolyova napisała wzruszający post: - Bądźmy tego dnia RAZEM. Podziękujmy i pożegnajmy człowieka, który nawet teraz jest z Nami i dla Was. Ten Anioł będzie Nas chronić.

Pogrzeb Żory Korolyova

Trumna z ciałem Żory Korolyova w warszawskim kościele przy ulicy l. Senatorskiej 31 została wystawiona już o godzinie 13:00. Na pogrzebie nie zabrakło byłych współpracowników Żory, którzy przynieśli dużo pięknych wieńców. Artysta posiadał spore grono przyjaciół, dzięki występom w „Tańcu z gwiazdami”. Miłość i wielki ból po stracie ukazała liczba pozostawionych kwiatów w ramach ostatniego pożegnania.

Agustin Egurrola przyniósł dużą wiązankę z białych róż. Pojawił się też m.in. Rafał Maserak wraz z partnerką, Jacek Jeschke, Jan Kliment z żoną Lenką Klimentovą i Tomasz Barański. Nie zabrakło również aktorki Olgi Kalickiej znanej z serialu „Rodzinka.pl”.

Żora Korolyov spoczął na Cmentarzu Północnym w Warszawie w kwaterze C-VIII-2 w rzędzie 9.

Obejrzyjcie zdjęcia w naszej galerii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany