Pola Wiśniewska zdradziła, jak czuje się jako piąta żona lidera Ich Troje. Tego się nie spodziewaliśmy

2022-01-14 21:10
Pola Wiśniewska wspiera męża. Piękny gest lidera Ich Troje
Autor: AKPA Pola Wiśniewska wspiera męża. Piękny gest lidera Ich Troje

Michał Wiśniewski (50 l.) w swoim hucznym życiu wiele razy był zakochany „na zawsze”. Przysięgę wierności małżeńskiej składał aż pięciu kobietom. Internauci zapytali obecną partnerkę lidera Ich Troje Polę Wiśniewską (37 l.) o to, jak się czuje, jako piąta żona muzyka. Kobieta nie owijała w bawełnę.

Dwie dekady temu, Michał Wiśniewski był u szczytu sławy. Wszystkich ciekawił pochodzący z Łodzi chłopak, który miał ciężkie dzieciństwo, a mimo wszystko wyszedł na prostą i osiągnął ogromny sukces. Dziś gwiazdor dalej aktywnie udziela się w mediach i koncertuje. W trakcie jego kariery pojawiło się kilka skandali. W latach 90. został skazany za dopuszczenie się oszustw finansowych, przez które miał narazić łódzki oddział Telewizji Polskiej. Następnie, w latach 2002–2003 wszczęto dwa postępowania przeciwko Wiśniewskiemu, który miał pobić fotoreporterów. Niedawno głośno było również o oskarżeniu go o doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem znacznej wartości SKOK Wołomin na kwotę 2,8 miliona złotych. Duże poruszenie w mediach wzbudzały również małżeństwa gwiazdora, które zwykle kończyły się fiaskiem. Jego piątą żoną jest Pola Wiśniewska. Ostatnio jeden z fanów zadał jej niewygodne pytanie.

Zobacz: Wiśniewski pokazał WSZYSTKIE dzieci. Internauta zwrócił uwagę na ważny szczegół

Pola Wiśniewska szczerze o małżeństwie z Michałem Wiśniewskim

W mediach społecznościowych jeden z obserwatorów zapytał Polę Wiśniewską wprost, jak czuje się, jako piąta żona lidera Ich Troje. Kobieta nie wymigiwała się od odpowiedzi.

„Jak się czujesz jako piąta żona?” – dopytywali internauci.

„Kogo interesuje to, że piąta (…) Uważam, że w pewnym wieku każdy ma jakąś historię za sobą. Jedni mają cztery żony, a inni 15 nieformalnych związków. Ja to rozumiem, dlatego jestem spokojna” – wyznała na Instagramie.

Zobacz niżej galerię: Mandaryna przez Wiśniewskiego nie chce ślubu

Pola Wiśniewska
Autor: @wisniewska_pola
Sonda
Którą żonę Michała Wiśniewskiego lubisz najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE