Półnaga Julia Kamińska biega po ulicach Paryża. Wszystko jej widać [ZDJĘCIA]

2021-10-19 5:40
Brzydula w Paryżu
Autor: instagram.com/_julia_kaminska, Marek Kudelski/super Express

Choć gra tytułową "Brzydulę", w rzeczywistości Julia Kamińska to piękna kobieta. Ostatnio wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. By zrobić półnagie zdjęcia, reklamujące bieliznę, aktorka poleciała aż do Paryża. Tam paradowała z kusych majtkach wśród turystów przed wieżą Eiffla. Musicie to zobaczyć.

Na co dzień Julia Kamińska kojarzona jest najbardziej z rolą Uli Cieplak czyli słynnej "Brzyduli". We wznowionym po latach serialu jej bohaterka zmagała się z pociążowymi kilogramami i zaniedbaniem spowodowanym brakiem czasu dla siebie. I choć przeszła już metamorfozę i znów jest piękna, nie ma się co dziwić, że Julia Kamińska (34 l.), gdy ma okazję błyszczeć poza planem, korzysta z tego i pokazuje swoje atuty.

NIE PRZEGAP: Najpierw Doda, teraz obce kobiety. Emil Stępień obraża je na Instagramie. Nie uwierzycie, co im napisał

Ostatnio gwiazda wzięła udział w sesji zdjęciowej dla marki bielizny. W tym celu pojechała aż do Paryża, a tam… bez krępacji paradowała w kusych strojach i błysnęła majtkami pod wieżą Eiffla. Na polską aktorkę trudno było nie zwrócić uwagi. Trzeba przyznać, że wyglądała niezwykle seksownie.

Zobaczcie półnagą Julię Kamińską w naszej galerii:

Julia Kamińska pisze scenariusz "Brzyduli". Wyjawiła, z którą postacią najbardziej się męczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE