Popek kończy z alkoholem. "Napiłbym się piwa, ale w du**ie wszywka"

2021-08-12 12:23
Popek kończy z alkoholem
Autor: Akpa Popek kończy z alkoholem

Popek (43 l.), a właściwie Paweł Rak kończy z piciem. Popularny raper, który mówi wprost, że przez całe życie ma problem z alkoholem i narkotykami właśnie się zaszył. Czyżby sama psychoterapia, na która uczęszcza od dwóch miesięcy nie była wystarczająca? Samozwańczy "Król Albanii" i uczestnik "Tańca z gwiazdami" chce nawracać innych. Poznajcie szczegóły.

Popek Monster ma powody do dumy. Kontrowersyjny artysta z wytatuowanymi gałkami ocznymi i bruzdami na twarzy kończy z przeszłością. Gwiazdor postanowił być worem i motywacją dla innych osób, które mają problem z uzależnieniami.- "Jak wiecie miałem problem z alkoholem i narkotykami przez bardzo długi okres mojego życia. Podjąłem terapię, poszedłem na dwumiesięczną psychoterapię. Jestem świeżo miesiąc po terapii i trzymam się '24 godzin, dzisiaj chciałbym być szczęśliwy' i stosuję program 12 kroków, a że mam duszę artystyczną, to chciałbym zaoferować wam trzeźwienie wraz ze mną - wyznał. Raper na swoim kanale na YouTube zamieścił filmik, na którym rozmawia sam ze sobą o swoich problemach z używkami. "12 kroków Popka - Bezsilność wobec narkotyków i alkoholu. Krok 1." - nazwał pierwszy odcinek, pod którym zachęca ludzi do obejrzenia - "Program skierowany dla osób uzależnionych od narkotyków, alkoholu, hazardu i seksoholizmu. Trzymajcie za mnie kciuki!" - czytamy.

Popek się "zaszył"

Teraz zawodnik MMA poinformował fanów, że nie może napić się nawet piwa, ponieważ się zaszył. - Jestem na plaży najarany tak, że hej. Napiłbym się piwa ale w dup**e wszywka - powiedział na Instagramie. Popek z dumą pokazał zawieszony na szyi medal trzeźwości z napisem "Właśnie dzisiaj 24 godziny chodzę szczęśliwy".

To nie pierwszy raz

To nie pierwszy raz kiedy Popek był zaszyty. - „Wracam na siłownię. To są moje pierwsze treningi, jak wiecie, zaszyłem się. Połączę tym razem muzykę nie z alkoholem, nie z dragami, tylko muzykę ze sportem” - wyznał sześć lat temu w filmiku umieszczonym na YouTube.

ZOBACZ: Po śmierci Krzysztofa Krawczyka stało się coś niebywałego." Pytajcie w Urzędach..."

Czy grozi Ci alkoholizm?

Pytanie 1 z 15
Czy zdarzyło się kiedykolwiek, że ktoś z Twojego bliskiego otoczenia zwrócił Ci uwagę, że za dużo pijesz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE