Łzy cisną się do oczu

Poruszające, jak wygląda grób syna Sylwii Peretti trzy dni po pogrzebie. Jezus na płycie przebija wszystko

2023-07-24 21:18

Syn Sylwii Peretti - razem z trzema kolegami - zginął w wypadku samochodowym w Krakowie. W piątek, 21 lipca, odbyło się jego niezwykle wzruszające ostatnie pożegnanie. Trzy dni po pogrzebie syna Sylwii Peretti jego grób nadal tonie w zniczach i kwiatach. Ten widok jest niezwykle poruszający. Szczególną uwagę zwraca Jezus na płycie grobu. Niesamowite wrażenie robią także szarfy z osobistymi napisami od żałobników.

Pogrzeb syna Sylwii Peretti. Słowa kapłana pozostaną w pamięci

Pogrzeb Patryka, syna Sylwii Peretti, wzbudził ogromne emocje. Gwiazda show "Królowe życia" wynajęła specjalną agencję ochroniarską, by nikt nie zakłócił ostatniego pożegnania jej syna.  Sylwia Peretti na cmentarzu zalała się łzami, a w ręku trzymała pluszowego misia, który najpewniej był jedną z ulubionych zabawek Patryka w dzieciństwie. Podczas pogrzebu syna Sylwii Peretti odprawiający msze ksiądz powiedział słowa, które na długo pozostaną w pamięci żałobników. - Smutne bywają rozstania, z którymi nieraz trudno się pogodzić, lecz daleko smutniejsze są pożegnania, gdy ktoś nam bliski na zawsze odchodzi - mówił kapłan podczas nabożeństwa. Przypomnijmy, że Patryk, syn Sylwii Peretti zginął w wypadku samochodowym w Krakowie. Auto, którym w kierunku mostu Dębnickiego podróżowało czterech mężczyzn w wieku od 20 do 24 lat, zjechało w lewo i dachowała na bulwar Czerwieński.

Grób syna Sylwii Peretti trzy dni po pogrzebie

Trzy dni po pogrzebie Patryka jego grób nadal jest pełen kwiatów i zniczy. Mogiłę syna Sylwii Peretti ciągle ktoś odwiedza, by oddać hołd zmarłemu. Niesamowite wrażenie robi znicz z wizerunkiem Jezusa, który stoi na płycie grobu. Do tego dochodzą niezwykle wzruszające napisy na szarfach, które zostawili żałobnicy. Syn gwiazdy show "Królowe życia" pochowany na Cmentarzu Grębałowskim w Krakowie. Zobacz w naszej galerii, jak wygląda grób syna Sylwii Peretti trzy dni po pogrzebie. 

Pogrzeb Patryka Peretti
Listen on Spreaker.