Allan Krupa syn Górniak zostanie gwiazdą Polsatu

i

Autor: instagram Allan Krupa syn Górniak zostanie gwiazdą Polsatu

Cudownie

Powiększa się rodzina Edyty Górniak! Artystka ogłosiła dobrą nowinę. Kolejne dziecko!

2023-06-01 11:17

Edyta Górniak (50 l.) niespodziewanie ogłosiła w mediach społecznościowych cudowną nowinę. Jej rodzina się powiększa! Chodzi o kolejne dziecko, które zamierza traktować jak swoje. Wygląda na to, że Allan Krupa (19 l.) może śmiało powiedzieć, że mama na dobre zaakceptowała jego wybrankę. "Moje szczęścia", napisała Edyta Górniak.

Edyta Górniak słynie nie tylko ze swojego niesamowitego głosu i wyjątkowej osobowości, lecz również z tego, że od lat ma przepiękną relację z synem. Allan Krupa dogaduje się z mamą jak mało kto! Od niedawna 19-letni chłopak jest w szczęśliwym związku. W mediach od razu zaczęły pojawiać się pytania, czy Górniak akceptuje przyszłą synową? W rozmowie z "Super Expressem" Allan opowiadał nam już, że mama bardzo polubiła jego dziewczynę. Opiekuje się nimi. Teraz Edyta Górniak raz na zawsze rozwiała wszelkie wątpliwości w tym zakresie, jeśli w ogóle ktoś jakiekolwiek jeszcze miał. Okazuje się, że rodzina Górniak się powiększa! Edyta sama ogłosiła to na swoim koncie na Instagramie.

Powiększa się rodzina Edyty Górniak! Artystka ogłosiła dobrą nowinę. Kolejne dziecko!

Edyta Górniak wrzuciła zdjęcie Allana Krupy z jego dziewczyną, a następnie ogłosiła, że do rodziny dołączyło kolejne dziecko. Mowa oczywiście o wybrance Krupy, którą wokalistka traktuje jak własną córkę.

- Moje dzieci. Moje szczęścia - napisała Edyta Górniak, określając swojego syna oraz jego partnerkę, swoją "córkę".

Kto wie, może niedługo wokalistka będzie mogła też ogłosić, że zostaje babcią. Nigdy nie wiadomo! Tym bardziej, że relacja tych dwoje faktycznie wydaje się udana i szczęśliwa. Trzymamy kciuki!

Zobacz galerię: Edyta Górniak jest szczęśliwa bez mężczyzn

Sonda
Śledzisz twórczość Edyty Górniak?
Edyta Górniak o Tinie Turner i koszmarnym rozwodzie
Listen on Spreaker.