Poznaliśmy uczestników "Sanatorium miłości" 2024! Zapowiada się bardzo całuśny sezon

2024-02-29 8:41

"Sanatorium miłości" już po raz szósty otwiera swoje progi przed seniorami, pragnącymi znaleźć swoją drugą połówkę. Marta Manowska zabrała kolejną 12 uczestników do malowniczego Ustronia. Już wkrótce widzowie przekonają się, jak wiele zdarzyło się w tej edycji. Na razie TVP przedstawiło wszystkich uczestników show. Poznajcie ich. Kiedy zaczyna się kolejna edycja?

Sanatorium miłości 2024 - kiedy startuje?

Szósty sezon "Sanatorium miłości" startuje już za niecałe dwa tygodnie. W niedzielę 10 marca, TVP1 wyemituje pierwszy odcinek miłosnego show. Na profilu programu na Instagramie już ukazały się  informacje o tegorocznych uczestnikach show. Dwunastka odważnych seniorów nieźle namiesza  w tej edycji. Zapowiada się wyjątkowo całuśne "Sanatorium miłości".

Sanatorium miłości 2024 - uczestnicy

Oto bohaterowie całego zamieszania. To oni zadbają by program był pełen emocji. W 6. sezonie Sanatorium miłości wezmą udział:

 • Teodozja z Krosna - ma nadzieję, że w „Sanatorium miłości” pozna swoją drugą połówkę, nawiąże nowe przyjaźnie i przeżyje przygodę życia. Teodozja szuka mężczyzny, z którym mogłaby rozmawiać i podróżować. 
 • Elżbieta z Nowej Woli - przez wiele lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Do Polski wróciła dla dzieci. Chciałaby poznać mężczyznę wartościowego – przede wszystkim szczerego, pomocnego i takiego, który szanuje zwierzęta.
 • Małgorzata z Sobótki chciałaby znaleźć w programie prawdziwa miłość. Jej pasją jest gotowanie. Lubi dobra zabawę i imprezy. Ceni kulturalnych i zadbanych panów. Chciałaby, aby jej partner akceptował jej aktywności i nie ograniczał jej.
 • Maria z Czarnowa mówi o sobie, że jest lwicą. Była trzykrotnie mężatką, przez cale życie prowadziła dobrze prosperujący biznes. Teraz jest na emeryturze. Lubi śpiewać i tańczyć. Wypoczywa na basenie. Imponują jej zaradni, raczej potężni mężczyźni. Nie toleruje kłamstwa, lenistwa i hulaszczego trybu życia.
 • Janina z Warszawy jest rozwódką, która wie, co to samotność we dwoje. Szuka mężczyzny, dla którego byłaby ważna. Jej partner powinien być empatyczny, ciepły i zaakceptować to, że Janina opiekuje się swoją mamą.
 • Maria Luiza z Gliwic szuka mężczyzny, który obudzi motyle w jej brzuchu. Jej wielką pasją jest taniec latynoamerykański, marzyła też o tym, by zobaczyć na własne oczy, jak powstaje program telewizyjny. Maria szuka mężczyzny zadbanego i uporządkowanego.
 • Ryszard z Krakowa jest wdowcem, z żoną przeżył 37 lat. Pasjonuje się sportem, uwielbia muzykę i taniec. Do udziału w „Sanatorium miłości” namówiły go dzieci. Chciałby poznać kobietę niekonfliktową, z którą wypracuje życiowe kompromisy.
 • Stanisław do 'Sanatorium" przyjechał z Kenamre w Irlandii, ale teraz na emeryturze, jest gotowy wrócić do Polski, do Łukowa, w którym kiedyś mieszkał. Udział w „Sanatorium miłości” był jego wielkim marzeniem. Uważa, że wniesie do programu coś świeżego, interesującego.
 • Andrzej z Milanówka jest wysportowany i przebojowy. Ma silny charakter. Uważa siebie za globtrotera – lubi poznawać ludzi, kultury i języki.  szuka partnerki otwartej, która będzie chciała – tak jak on – korzystać z życia, poznawać świat, zwiedzać i odkrywać nowe miejsca.
 • Zygmunt z Krakowa to twardy mężczyzna, który stracił w swoim życiu dwie najważniejsze osoby - żonę i syna. Na co dzień opiekuje się córką. Uważa, ze z każda kobietą jest w stanie się dogadać, zależy mu jednak by wybranka zaakceptowała jego sytuacje rodzinną.
 • Stefan z Szemudu od 5 lat jest wdowcem. Z zoną przeżył szczęśliwie 40 lat. Ma pięcioro dzieci i rodzina jest dla niego najważniejsza. Jest przebojowy i towarzyski, w każdej sytuacji potrafi się odnaleźć.
 • Tadeusz z Krzyżanowic jest w stanie zażarcie walczyć o kobietę. Szuka kobiety charakternej, która będzie miała swoje zdanie. Jest rozwodnikiem, w jego domu królują psy.

Zobacz w galerii, jak wyglądają uczestnicy "Sanatorium miłości 6"

Kiedy leci Sanatorium miłości 2024?

Emisja programu będzie się odbywać w każdy niedzielny wieczór o godzinie 21:20 na TVP1.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki