Sensacyjne informacje

Prezydent na ślubie odchudzonego Krzysztofa Skiby z 32-latką! Ważny apel do gości

2023-08-01 21:28

Krzysztof Skiba zupełnie stracił głowę dla 32-latniej Karoliny Kempińskiej. Muzyk, który dotychczas miał poukładane życie rodzinne, zakochał się w młodszej o 26 lat kobiecie i postanowił wziąć z nią ślub. Lider grupy Big Cyc ujawnił szczegóły związane z uroczystością. Największą sensacją jest to, że na ślubie Krzysztofa Skiby z 32-latką pojawi się sama prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. Mało tego, ona go udzieli! Muzyk na także ważny apel do gości. Zdradził też, że schudł już 10 kilogramów!

Lider zespołu Big Cyc już nie big! Krzysztof Skiba odchudza się przed ślubem

Krzysztof Skiba przeżywa drugą, a może nawet trzecią, młodość. W marcu dobiegający do 60-tki muzyk ogłosił, że się rozwiódł. Miłość do pięknej Karoliny Kempińskiej zawróciła mu w głowie do tego stopnia, że już dwa tygodnie po rozwodzie ogłosił swój ślub. -  Ten rok będzie dla mnie przełomowy. Ostatnio się rozwiodłem, a z Karoliną planujemy ślub - mówił Krzysztof Skiba w rozmowie z "Super Expressem". Zakochany niczym nastolatek lider grupy Big Cyc poważnie podchodzi do ceremonii i chce wyglądać na niej niczym młody Bóg. W maju Krzysztof Skiba chwalił się, że zrzucił już 6 kilogramów, teraz okazało się, że jest go jeszcze mniej! W rozmowie z "Faktem" muzyk zdradził, że schudł już 10 kilogramów. Prawdziwą sensacją jest jednak to, kto udzieli ślubu Krzysztofowi Skibie i Karolinie Kempińskiej. 

Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska udzieli ślubu Krzysztofowi Skibie. Lider grupy Big Cyc ma ważny apel do gości

Lider grupy Big Cyc uchylił rąbka tajemnicy. - Ślubu będzie nam udzielała prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska. Odbędzie się w plenerze, gdzie będzie specjalnie zbudowana scenografia. Będzie tak po amerykańsku, bo to jest teraz modne. Na pewno nie odbędzie w szarych budynkach urzędu tylko w ładnym zielonym plenerze ze specjalnie zbudowaną bramą - podkreślił Krzysztof Skiba. Impreza ma być raczej kameralna. - Mogę powiedzieć, że zaapelowaliśmy do gości, żeby nie przynosili kwiatów tylko, dali jakiś datek na schronisko dla zwierząt. Będzie taka specjalna skarbonka z pieskiem. A my z tych pieniędzy kupimy karmę dla schroniska w Łodzi, którym się opiekujemy - zdradził muzyk. 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Krzysztofa Skiby z młodą narzeczoną Karoliną Kempińską

Krzysztof Skiba: Gdy politycy kierują instytucjami kultury, zawsze kończy się skandalem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany