Krzysztof Skiba rozstał się z żoną.

i

Autor: Akpa Krzysztof Skiba rozstał się z żoną.

Zrobiło się gorąco

Skiba ogłosił swój rozwód, a fani nie zostawili na nim suchej nitki. Narzeczona broni go jak lwica

2023-03-17 12:19

Krzysztof Skiba (59 l.) ogłosił, że jego rozwód stał się faktem. Pod postem rozpętała się burza. Fani nie szczędzą muzykowi gorzkich słów krytyki do tego stopnia, że jego obecna narzeczona postanowiła wkroczyć i stanąć w obronie ukochanego.

Rozwód Krzysztofa Skiby stał się faktem. Sąd Okręgowy w Gdańsku przychylił się do wniosku małżonków i trzy dni temu zapadł wyrok, który artysta ogłosił na swoim profilu na Instagramie: "Dziś w Sądzie Okręgowym w Gdańsku (Wydział ds. rodzinnych) uzyskałem rozwód za porozumieniem stron i bez orzekania o winie. Dziękuję Mecenasowi Krzysztofowi Dudkowi za sprawne i profesjonalne poprowadzenie mojej sprawy. Karolina i ja jesteśmy szczęśliwi".

Fani artysty nie są zachwyceni jego wyborami, wielu z nich uważa, że zbyt szybko zdecydował się na rozstanie z żoną, z którą niemal 34 tworzył szczęśliwy związek. Wielu z nich wątpi w prawdziwość uczuć jego nowej narzeczonej Karoliny Kempińskiej, z którą muzyk chce ułożyć sobie życie. Modelka najwyraźniej nie przypadła im do gustu. Jednak pojawiły się również życzenia szczęścia.

Skiba ogłosił swój rozwód, a fani nie zostawili na nim suchej nitki. Narzeczona broni go jak lwica

Pod postem wokalisty Big Cyc pojawiło się mnóstwo niepochlebnych komentarzy. Obserwującym nie spodobał się sposób, w jaki muzyk ogłosił wyrok, zarzucili mu że, druga strona może nie być tak szczęśliwa i że to byłej żonie powinien podziękować - za ponad 30 lat wspólnego życia i dwóch wspaniałych synów:

"Przyjemnie się Pana czyta i słucha ale są chyba rzeczy, które powinno się zachować dla siebie. Z doświadczenia wiem, że taka sytuacja raczej nie jest przyjemna dla wszystkich stron. Więc takie "ogłaszam wszem i wobec"... :("

"Panie Krzysztofie, nie Pan pierwszy, nie ostatni się rozwiódł dla młodszej partnerki. Życzę Państwu jak najlepiej, ale życie zna już historię tych wielkich miłości i jeszcze większych rozczarowań. Nie twierdzę, że nie ma między Wami uczucia - ale wiem, że jak zdejmiecie te różowe okulary, to może się okazać, że nie macie o czym ze sobą rozmawiać. W bardzo złym guście jest wstawianie zdjęcia z nową miłością w dniu rozwodu. Pomimo wszystko - z poprzednią partnerką ma Pan dwóch synów i spędził 30 lat, miło byłoby przeczytać, że pomimo rozstania, dziękuję Pan jej za ten czas i życzy wszystkiego dobrego. Odejść też trzeba z klasą."

Podobnych komentarzy było więcej, większość internautów wypowiadała się w takim samym tonie. Wielu z nich pisało wprost, że nie wierzy w wielką miłość muzyka i młodej modelki, a poświęcanie małżeństwa dla chwilowej słabości jest błędem. Karolina Kempińska postanowiła zareagować na nieprzychylne komentarze, po raz kolejny podkreślając, jak ważny jest dla niej związek z Krzysztofem i jak nie na miejscu są komentarze ludzi którzy ich nie znają. 

- A może warto nie wypowiadać się na tematy osób, z którymi nigdy Pani nie rozmawiała? Jeśli szanuje Pani Krzysia, to chyba wie Pani, że nie związałby się z kimś tylko ze względu na chemię. Tak samo nie znając relacji między byłymi małżonkami. (...)  - odpowiedziała dosadnie. - Kochamy się, jesteśmy razem i planujemy być cale życie. Bez odbioru. Proszę wypowiadać się na tematy osób, które Pani zna - dodała.

Zobacz galerię zdjęć Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej. Pasują do siebie?

Krzysztof Skiba: Gdy politycy kierują instytucjami kultury, zawsze kończy się skandalem
Sonda
Czy lubisz zespół "Big Cyc"?
Nasi Partnerzy polecają