Marin Prokop, Doda

i

Autor: AKPA / Piętka Mieszko

On naprawdę to powiedział!

Prokop zaprasza Dodę do "Dzień dobry TVN"! Komentuje też jej zachowanie z gali Empiku

2023-02-09 11:05

Marcin Prokop (46 l.) pojawił się 8 lutego w studiu "Dzień dobry TVN" na dniu prasowym śniadaniówki. W rozmowie z reporterem "Super Expressu" przyznał, że nie do końca widział, co wydarzyło się na scenie podczas gali Bestsellery Emipku, kiedy na scenę weszła Doda (39 l.), ale zaprosił ją do zaśpiewania na antenie TVN-u w porannym programie. Uda się?

7 lutego w warszawskim studiu nagraniowym odbyła się wielka gala Bestsellery Empiku. W kategorii Film nominowane były "Dziewczyny z Dubaju", które ostatecznie zdobyły statuetkę, jednak o odebranie nagrody została poproszona jedynie Maria Sadowska. Reżyserka produkcji nie mogła zachować się jednak inaczej, jak poprosić obecną na imprezie Dodę, by weszła na scenę razem z nią. Rabczewskiej nie dane było podziękować za wyróżnienie, co odbiło się w mediach szerokim echem. Teraz sprawę komentuje Marcin Prokop, który prowadził galę.

Marcin Prokop zaprasza Dodę na scenę "Dzień dobry TVN"! Komentuje też jej zachowanie z gali Empiku

Marcin Prokop, obecny na konferencji prasowej "Dzień dobry TVN", nie unikał odpowiedzi na pytania o Dodę, która, jak powszechnie wiadomo, od lat nie jest zapraszana do programów emitowany na antenie TVN-u.

- Mnie nie było wówczas na scenie. O wszystkim, że podobno Dody ktoś nie dopuścił do głosu, dowiedziałem się z doniesień medialnych, bo kiedy ta sytuacja się działa, byłem na backstage'u. Z tego, co mi powiedziano, to ona [Doda - przyp. red.] niespecjalnie o ten głos na tej scenie walczyła. Pytała się, a potem zeszła, nie powiedziała nic, natomiast nie sądzę, żeby ktoś specjalnie do głosu jej nie dopuścił, bo wszelkie plotki o banie na Dodę w TVN-ie są nieprawdziwe.

Prezenter telewizyjny nie dość, że zaprzeczył, jakoby artystka była niemile widziana w jego stacji, to wyraził zainteresowanie, by zaśpiewała na scenie "Dzień dobry TVN".

- Ja bym sobie życzył, żeby przyszła i zaśpiewała - dodał.

Myślicie, że się uda?

Marcin Prokop reaguje na aferę z Dodą podczas Bestsellerów Emipku
Sonda
Czy Doda miała rację podczas gali na Bestsellerach Empiku?

Mela Koteluk i Marcin Meller rozmawiają o wpływie muzyki na mózg, lęku przed śmiercią i sztucznej inteligencji.

MELLINA - talk show, jakiego jeszcze nie było. Włącz teraz i posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany