Radek Liszewski

i

Autor: AKPA

Przeznaczenie?

Radek Liszewski wciąż nie może sprzedać swojej willi w Sejnach, więc spędzi w niej święta! [wideo]

2022-12-22 8:55

Radek Liszewski (46 l.) z zespołu Weekend wielokrotnie opowiadał o swoim pięknym domu w Sejnach. Nieruchomość od dłuższego czasu jest na sprzedaż. Jak dotąd nikt nie zdecydował się na podpisanie umowy, więc gwiazdor disco polo, choć od dawna mieszka już w okolicach Warszawy, spędzi święta na „starych śmieciach”.

Odkąd synowie Radka wyfrunęli z gniazda w ogromnej willi muzyka i jego żony w Sejnach zrobiło się pusto. Postanowili ją sprzedać. Galopująca inflacja to nie jest jednak dobry czas ani na sprzedaż ani na inwestycje. Ogłoszenie wisi w sieci już od dłuższego czasu, a konkretnego klienta brak, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo Liszewscy choć już mieszkają pod Warszawą, w starym domu spędza jeszcze święta. - Chłopcy zaczęli przyjeżdżać do domu coraz rzadziej. Tak naprawdę zostaliśmy z Dorotka w nim sami. Sprzedajemy posiadłość, bo żal mi, żeby tak piękny dom stał bezużytecznie. Jak się czegoś nie używa to po prostu niszczeje, chociaż jest zamknięty i ogrzewany. Zresztą nawet na święta jedziemy tam na święta. O dużą działkę też trzeba dbać, kosić trawę, itp., a nie ma na to czasu. Postanowiliśmy, z żoną, że go sprzedamy i niech ktoś się cieszy, a my w Sejnach mamy rodziców, więc mamy do kogo jechać. Nie odcinam się od swojego regionu - opowiada nam Radek.

Gdzie teraz mieszka Radek Liszewski?

Jak dowiedział się „Super Express” muzyk przeniósł się w okolice podwarszawskiego Nadarzyna.

- Wygodniej mieszkać bliżej stolicy. Jak nie ma korków, to do telewizji jadę 25 minut. Wcześniej to była całodzienna wycieczka. Mieszkam pod Warszawą, nie chciałbym mieszkać w samej Warszawie. Jestem przyzwyczajony do luzu, spokoju, ciszy. Tak też tutaj znaleźliśmy sobie takie gniazdko - cieszy się Liszewski.

Więcej w materiale wideo na se.pl

Radek Liszewski: Gwiazdor disco polo sprzedaje willę nad jeziorem
Sonda
Słuchasz disco polo?
Nasi Partnerzy polecają