Rafix z Chłopaków do wzięcia zerwał zaręczyny. Okropne, co zrobiła jego narzeczona!

i

Autor: Facebook/@Chłopaki do wzięcia Rafix z "Chłopaków do wzięcia" zerwał zaręczyny. Okropne, co zrobiła jego narzeczona!

Złamała mu serce

Rafix z "Chłopaków do wzięcia" zerwał zaręczyny. Okropne, co zrobiła jego narzeczona!

2022-12-13 17:51

Dopiero co głośno mówiło się o tym, że Rafix z "Chłopaków do wzięcia" zaręczył się z Jolą po zaledwie kilku tygodniach znajomości i planuje ślub. Niespodziewanie okazało się, że do ceremonii nie dojdzie - kobieta okropnie potraktowała Rafała. Uczestnik "Chłopaków do wzięcia" opowiedział, co Jola robiła z jego szwagrem, i to na jego oczach!

Bohaterami programu "Chłopaki do wzięcia" są mężczyźni, którzy szukają miłości. Niektórym, jak Jarkowi Mergnerowi, Bandziorkowi czy Henrykowi, udało się znaleźć drugie połówki. Do niedawna zdawało się, że szczęście uśmiechnęło się także do Rafała, który znany jest jako Rafix - ba, mężczyzna zdążył oświadczyć się nowo poznanej partnerce, przygotowywał się nawet do ślubu! Niestety, po krótkim czasie jego związek przeszedł do historii... 

Szok, co narzeczona Rafixa z "Chłopaków do wzięcia" wyprawiała z jego szwagrem! Ślubu nie będzie

Rafix z "Chłopaków do wzięcia" jeszcze niedawno opowiadał przed kamerami, że po 1,5 miesiąca znajomości zaręczył się z nową ukochaną. Rafał i Jola planowali już nawet ślub. W 320. odcinku "Chłopaków do wzięcia" widzowie dowiedzieli się jednak, że Rafix zerwał zaręczyny z Jolą! Jak opisuje portal Telemagazyn.pl, kobieta miała podrywać brata i szwagra uczestnika programu, a także przesadzać z alkoholem. 

- Planowałem zrobić na mamy imieninach jednocześnie zaręczyny. Przyjechaliśmy do rodziców, wyciągnąłem pierścionek zaręczynowy i do Joli mówię: "Kochana Jolu, czy zostaniesz moją żoną?". Jola powiedziała, że tak. [...] Jola zamiast tańczyć ze mną, czy coś tam, to ona nie, podchodziła do tańca do mojego brata, a to do szwagra, tańczyli, tańczyli i ja w pewnym momencie zauważyłem, że Jola łapie go za tyłek i ręce wkłada tam, gdzie nie trzeba. [...] Po pracy usiadłem przed domem i do Joli napisałem sms-a, że przykro mi bardzo, ale nie możemy być razem ze sobą. Ja nie chcę takiej kobiety, która na jakichś imprezach jest i nie wiadomo co robi i pije alkohol - mówił cytowany przez "Telemagazyn" Rafix z "Chłopaków do wzięcia".

Sprawdź również: Po tym nagraniu ukochana Henryka z "Chłopaków do wzięcia" straciła w oczach fanów. "Wrednie i bez serca"

Spodziewaliście się, że ich miłość zakończy się tak szybko?

Sonda
Lubisz program "Chłopaki do wzięcia"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany