Gwiazdy na ściance

Ramówka TVN. Różowa Olejnik, Woźniak-Starak odpicowana w cekiny. Wojciechowska wskoczyła w kombinezon

2023-08-23 14:36

Stacja TVN przedstawiła w środę swoją ofertę programową na zbliżającą się jesień. W Sopocie w Hotelu Sheraton zjawiły się największe gwiazdy stacji. Show swoimi stylizacjami skradły między innymi: Agnieszka Woźniak-Starak, Monika Olejnik czy Martyna Wojciechowska! Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy na ściance!

Koniec wakacji to zawsze czas na konferencje ramówkowe stacji telewizyjnych. W tym roku jako ostatni swoją ofertę programową na zbliżającą się jesień przedstawia stacja TVN. Do Sopotu zjechały się największe gwiazdy stacji. Na ściance mogliśmy zobaczyć między innymi: Monikę Olejnik, Agnieszkę Woźniak-Starak, Martynę Wojciechowską, Marcina Prokopa czy Oliwiera Janiaka. Zobaczcie, jak wyglądali na ściance!

Ramówka TVN. Tak wyglądają gwiazdy na ściance!

Prezentacja jesiennej ramówki stacji TVN odbyła się w hotelu Sheraton w Sopocie. Na ściance pokazały się najbardziej rozpoznawalne twarze TVN. Monika Olejnik postawiła na długą różową suknie z odkrytymi ramionami. Agnieszka Woźniak-Starak wybrała z kolei błękitną cekinowy komplet, który odsłaniał jej brzuch. Martyna Wojciechowska postawiła na kombinezon, całość dopełniał srebrny długi naszyjnik. Zobaczcie, jak wyglądała reszta gwiazd stacji TVN! 

Zobacz poniższą galerię: Ramówka TVN. Tak wyglądały gwiazdy

Tak ćwiczy Monika Olejnik
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany