Sylwester Marzeń 2022

i

Autor: Akpa Sylwester Marzeń 2022

Sylwester 2022 w TVP

Rekord oglądalności pobity przez Sylwester Marzeń w TVP! Tak grały gwiazdy w Zakopanem. GALERIA

2023-01-01 8:00

Black Eyed Peas, Zenek Martyniuk, Edyta Górniak i inni - Polacy masowo włączyli telewizory, by obejrzeć Sylwester Marzeń z Dwójką. W Zakopanem bawiło się 45 tysięcy osób. Kto wystąpił na scenie podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką Telewizji Polskiej? Zobacz galerię zdjęć artystów, którzy zagrali w Zakopanem podczas Sylwestra 2022.

Sylwester Marzeń z Dwójką z rekordem oglądalności. Średnio 6,4 miliona osób przed telewizorami

Sylwester Marzeń z Dwójką pobił rekord oglądalności. Transmisję na żywo koncertu sylwestrowego w Zakopanem według informacji podanych przez Telewizję Polską oglądało na TVP i TVP Polonia średnio 6,4 miliona widzów. To największy wynik od czasu prowadzenia pomiarów według modelu tak zwanej oglądalności rzeczywistej w 2017 roku. W 2021 roku oglądalność Sylwestra Marzeń z Dwójką wyniosła 6,1 miliona osób. Rekord został więc pobity. Polacy masowo włączyli telewizory, by obejrzeć Sylwester Marzeń z Dwójką, a w samym Zakopanem bawiło się według danych policji 45 tysięcy osób. Kto wystąpił na Równi Krupowej?

Black Eyed Peas z tęczowymi opaskami na scenie podczas Sylwestra Marzeń 2022. Jest komentarz Tomasza Kammela

Gwiazdą zagraniczną wieczoru był przede wszystkim zespół Black Eyed Peas. To właśnie oni wywołali największe emocje, ponieważ pojawili się na scenie z tęczowymi opaskami na ramionach. Przypomnijmy, że wcześniej umówionego już występu na Sylwestrze Marzeń odmówiła Mel C, ogłaszając: "W świetle informacji, które zostały mi przedstawione, a które nie zgadzają się z moimi poglądami na temat grup społecznych, które wspieram, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce na Sylwestra". Czy założenie tęczowych opasek przez Black Eyed Peas było umówione z TVP? "Żeby ukrócić wszelkie spekulacje, wszystko było tak jak umówione, na najwyższym poziomie. Włącznie z każdym elementem stroju" — powiedział po występie Black Eyed Peas prowadzący imprezę Tomasz Kammel.

Sylwester Marzeń z Dwójką 2022. Kto wystąpił w Zakopanem? Galeria zdjęć gwiazd sylwestra z Telewizją Polską. Zenek Martyniuk, MaRina, Edyta Górniak

kto jeszcze wystąpił na Sylwestrze Marzeń? Byli to między innymi Edyta Górniak i Justyna Steczkowska z synami, MaRina, Sara James, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, gwiazda disco polo Zenon Martyniuk z zespołem, Daria, Komodo, Sławomir i Kajra. Z kolei. Poza Black Eyed Peas spośród gwiazd zagranicznych wystąpili Thomas Anders i Dzidzio z Ukrainy. Sylwestra Marzeń 2022 poprowadzili Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Iza Krzan, Tomasz Kammel, Aleksander Sikora oraz Norbi. Muzykom towarzyszyli na scenie tancerze Agustina Egurroli.

Sonda
Oglądałeś Sylwester Marzeń 2022 w TVP?

QUIZ: Sylwester w PRL-u. Pamiętasz te zabawy?

Pytanie 1 z 10
Ozdobna lamówka z frędzelkami, pasmanteryjny symbol Peerelu, służąca do ozdabiania sylwestrowych kreacji nazywała się:
Sylwester Marzeń. Zenek Martyniuk pali ostatniego papierosa przed występem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany