Sylwester w Zakopanem. Gwiazdy zaskoczyły kreacjami!

i

Autor: AKPA Sylwester w Zakopanem. Gwiazdy zaskoczyły kreacjami!

Zadziwiające zdjęcia

Sylwester Marzeń w Zakopanem. Gwiazdy zaskoczyły kreacjami!

2022-12-31 23:06

Żegnamy 2022 r., witamy nowy, 2023. Oczywiście z telewizyjną "Dwójką". "Sylwester Marzeń" w Zakopanem to nie tylko wspaniała zabawa i hity, które lubimy. To również rewia mody. A trzeba przyznać, że w Zakopanem nasze gwiazdy nie zawiodły. Było kilka olśniewających kreacji. A Wam jak przypadły do gustu?

Od godz. 20 na scenie pod Tatrami rzesza wykonawców stara się bawić publiczność w Zakopanem, jak również przed telewizorami. Lecą znane hity, można pośpiewać, potańczyć, ale również popodziwiać. Piękne panie, panowie może trochę mniej się popisali, ale było na co popatrzeć. Zresztą oceńcie sami.

Kto wystąpił na scenie pod Tarami podczas Sylwestra Marzeń?

Marcin Miller i Boys; Piękni i Młodzi; Zenon Martyniuk i Akcent; Playboys;Weekend; Defis; Classic; MiłyPan; Sławomir i Kajra; Voyage; Edyta Górniak; Justyna Steczkowska z synami; Marina; Sara James; Viki Gabor; Golec uOrkiestra; Daria, Komodo; Thomas Anders; ukraińska supergwiazda Dzidzio; Maja Hyży; Kasia Moś; KOMBI Łosowski; Kuba Szmajkowski; Jan Majewski; Zespół Felivers; Don Vasyla; Staszek Karpiel-Bułecka; Blanka oraz mega gwiazda z USA - Black Eyed Peas.

Imprezę poprowadzą: Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Iza Krzan, Tomasz Kammel, Aleksander Sikora oraz Norbi.

Nasi Partnerzy polecają