Kulisy sylwestra TVP!

„Sylwester Marzeń z Dwójką” - tego telewizja nie pokaże

2022-12-31 17:50

Od ponad dwóch dni trwają przygotowania do najsłynniejszego sylwestra w Polsce, czyli „Sylwestra Marzeń z Dwójką”. Na Równi Krupowej stoi multimedialna scena, na której wystąpią największe gwiazdy. „Super Express” także jest już na miejscu.

O godz. 20.00 TVP2 rozpocznie transmisję „Sylwestra Marzeń”, którego zagraniczną gwiazdą jest zespół Black Eyed Peas. Żeby jednak wszystko wypadło perfekcyjnie artyści zjechali do Zakopanego już w czwartek i wszyscy o określonych godzinach stawiają się na próbach, żeby w czasie transmisji na żywo nic ich nie zaskoczyło. Pełen profesjonalizm. Sprawdzane jest, m.in. nagłośnienie, bo od niego zależy jakość występów.

Specjalnie dla Czytelników www.se.pl postanowiliśmy zajrzeć za kulisy. W galerii znajdziecie unikalne zdjęcia z przygotowań do roztańczonej nocy z TVP2. W Zakopanem jest naprawdę bezpiecznie. Czuwa nad tym sztab ludzi. Za kulisy nie wciśnie się nikt niepowołany!

Podczas koncertu wystąpią między innymi: Edyta Górniak i Justyna Steczkowska z synami, MaRina, Sara James, Viki Gabor, Zenek Martyniuk, Classic, Piękni i Młodzi, Daria, Komodo, Sławomir i Kajra, Thomas Anders, Marcin Miller, Weekend, Dzidzio, Maja Hyży, Kuba Szmajkowski, Jan Majewski, Don Vasyl i Kasia Moś.

Radek Liszewski: Gwiazdor disco polo sprzedaje willę nad jeziorem
Sonda
Sylwestrowa Moc Przebojów czy Sylwester Marzeń z Dwójką - co wolisz?
Nasi Partnerzy polecają