Robert El Gendy

i

Autor: WBF Robert El Gendy

Smutna wiadomość

Robert El Gendy zwolniony z Pytania na Śniadanie! Co dalej z jego karierą?

2022-09-17 13:14

Ta wiadomość zasmuci fanów programu śniadaniowego TVP. Robert El Gendy stracił posadę prowadzącego "Pytanie na Śniadanie". To efekt zmian, jakie są przeprowadzane w programie. Robert El Gendy gościł na ekranach widzów TVP2 o poranku od wielu lat. Co teraz z jego karierą?

W ostatnich tygodniach dochodzi do sporych zmian w telewizji publicznej. Po tym jak Jacek Kurski stracił posadę prezesa TVP i na jego miejsce obsadzono Mateusza Matyszkowicza, w telewizji doszło do wielu zmian personalnych. Joanna Kurska przestała być dyrektor programową TVP i została szefową "Pytania na Śniadanie". Teraz na jaw wyszło, że posadę w czołowym programie śniadaniowym stracił jeden z najbardziej lubianych prowadzących - Robert El Gendy.

Robert El Gendy odchodzi z "Pytania na Śniadanie"

Robert El Gendy to zdecydowanie jeden z najbardziej lubianych prowadzących poranny program TVP2. Z Telewizją Polską jest związany od niemal 22 lat, a od 2018 roku mogliśmy go oglądać na ekranach telewizorów w roli prowadzącego śniadaniówkę. Początkowo tworzył zgrany duet z Tamarą Gonzalez Pereą, lecz po tym jak odeszła w 2020 roku, występował tam nieregularnie i z różnymi partnerkami, m.in. z Małgorzatą Opczowską czy Izabellą Krzan. Jak donoszą Wirtualne Media Robert El Gendy nie poprowadzi już "Pytania na Śniadanie". Powód? - Z badań wynika, że widzowie "Pytanie na śniadanie" są przyzwyczajeni do stałych par, nie chcą rotacji wśród prowadzących - podano w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

Co dalej z karierą Roberta El Gendy?

Z informacji podanych w mediach wynika, że Robert El Gendy skupi się teraz na dziennikarstwie sportowym i aktorstwie. - Jesienią będzie pracował przy relacjach z mundialu w Katarze. Chce też dalej rozwijać się aktorsko, od trzech sezonów gra bowiem w nadawanym w TVP1 serialu kryminalnym "Komisarz Alex" - informują Wirtualne Media.

Małgorzata Opczowska rok po ślubie. Co powiedziała gwiazda „Pytania na Śniadanie”?
Sonda
Oglądasz "Pytanie na śniadanie"?