Roksana Węgiel nie jest już blondynką!

i

Autor: AKPA

Ale metamorfoza!

Roksana Węgiel nie jest już blondynką! Zmiana na plus?

2023-02-07 10:31

Roksana Węgiel (18 l.) niedawno świętowała urodziny. Wejście w pełnoletność najwyraźniej było dla niej symboliczne, bo od tego czasu dziewczyna wprowadza w swoim życiu wiele zmian. Ostatnio zaadoptowała psa i zapisała się na kurs prawa jazdy. Teraz postanowiła iść o krok dalej i przeszła metamorfozę. Nie jest już blondynką!

Roksana "Roxie" Węgiel to utalentowana piosenkarka. W styczniu 2023 roku dziewczyna obchodziła 18. urodziny. Mimo tak młodego wieku, ma na swoim koncie wiele sukcesów. W 2018 roku wygrała 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku. W tym samym roku zwyciężyła również w "The Voice Kids", a trzy lata później - "Dance Dance Dance". Poza tym Roksana Węgiel jest również laureatką Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy. Wokalistka może pochwalić się licznym gronem fanów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Roksana Węgiel zmieniła kolor włosów. Nie jest już blondynką

W życiu Roksany Węgiel zaszło wiele zmian. Dziewczyna od pewnego czasu jest w poważnym związku z 26-letnim Kevinem Mglejem, z którym pracowała przy swojej najnowszej płycie "13+5". Niedawno zapisała się na kurs prawa jazdy i adoptowała psa. Teraz media rozpisują się o jej metamorfozie. Roxie, która do tej pory była blondynką, postanowiła wrócić do naturalnego koloru włosów i przefarbowała się na brąz. Zdjęciami w nowej fryzurze pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Zobaczcie, jak teraz wygląda. Zmiana na plus?

Roksana Węgiel w nowym kolorze włosów

i

Autor: Instagram/@roxie_wegiel

Tak Roxie bawiła się z ukochanym na Malediwach. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

Sonda
Roksana Węgiel - czy słuchasz jej piosenek?

Mela Koteluk i Marcin Meller rozmawiają o wpływie muzyki na mózg, lęku przed śmiercią i sztucznej inteligencji.

MELLINA - talk show, jakiego jeszcze nie było. Włącz teraz i posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają