Roksana Węgiel nową Dodą?

i

Autor: AKPA/Piętka Mieszko, AKPA Roksana Węgiel nową Dodą?

Zobaczcie zdjęcie!

Roksana Węgiel nową Dodą? Kolejna metamorfoza młodej wokalistki. Fani zarzucają jej operację!

2022-12-08 16:43

Roksana Węgiel (17 l.) po raz kolejny zaskoczyła internautów. Młoda wokalistka eksperymentuje z wizerunkiem - od niedawna jest blondynką, a pod jednym z najnowszych zdjęć Roxie fani zwracają uwagę na jej nowy image. Niektórzy porównują ją do Dody, a inni... zarzucają operacje plastyczne. Zobaczcie, jak wygląda Roxie Węgiel!

Roksana Węgiel mimo młodego wieku może pochwalić się ogromną popularnością. Jej przepustką do wielkiej kariery była wygrana na Eurowizji Junior 2018. Debiutancki album nastoletniej Roxie Węgiel rozchodził się jak świeże bułeczki, w efekcie zdobywając status platynowej płyty, a jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Artystka została doceniona przez Forbesa - uplasowała się na 18. miejscu w rankingu najcenniejszych marek kobiecych w 2022 roku, tuż za Dodą.

Ostatnio Roxie Węgiel gościła w radiu RMF FM. Zdjęcie z wizyty w rozgłośni zamieściła na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,3 miliona internautów. Uwagę fanów przykuł wygląd wokalistki. Porównali ją do... Dody!

Roksana Węgiel jak młoda Doda? 

Na instagramowym profilu Roksany Węgiel pojawiło się zdjęcie, które zachwyciło fanów. Młoda artystka pokazała, jak wyglądała podczas wizyty w radiu RMF FM. Choć internauci przyzwyczaili się już do jej eksperymentów z wizerunkiem, tym razem mocno się zdziwili! Zwrócili uwagę na nowy image Roxie. W komentarzach jedni nazywają ją "młodszą wersją Dody", a inni... zarzucają operacje plastyczne. 

Roksana Węgiel opublikowała zdjęcie ze świątecznej wizyty w RMF FM. Zapozowała do fotografii w zimowym swetrze i z uśmiechem na ustach. "Wygląda jak młodsza wersja Dody" - napisała jedna z internautek, z czym zgodzili się inni fani. Inna obserwatorka zwróciła uwagę na... kości policzkowe Roxie. Zasugerowała, że ich obecny wygląd może wynikać z faktu, że zdecydowała się na operację. "Kości policzkowe są jakoś podejrzanie duże - albo makijaż, albo operacja" - skomentowała. 

Zobaczcie, jak wygląda Roxie Węgiel na najnowszym zdjęciu. Też uważacie, że wygląda inaczej niż dotychczas?

Sonda
Słuchasz Roksany Węgiel?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany