Roksana Węgiel pozuje w TAKIM stroju. Nie za wcześnie? Ma tylko 17 lat!

i

Autor: instagram/@roxie_wegiel Roksana Węgiel pozuje w TAKIM stroju. Nie za wcześnie? Ma tylko 17 lat!

Zbyt odważnie?

Roksana Węgiel pozuje w TAKIM stroju. Nie za wcześnie? Ma tylko 17 lat!

2022-12-13 16:51

17-letnia Roksana Węgiel zaskoczyła internautów, publikując zdjęcie w białym gorsecie na Instagramie. W komentarzach rozpętała się dyskusja na temat jej głębokiego dekoltu oraz wyeksponowanego biustu. Niektórzy pisali nawet o "traktowaniu jak towar" i pomstowali: "rodzice na to przyzwolili"!

Roksana Węgiel to 17-letnia artystka, która zawojowała polski rynek muzyczny. Po tym, jak młoda wokalistka wygrała Eurowizję Junior, jej kariera nabrała zawrotnego tempa, a Roxie z miejsca stała się idolką nastolatek. Wokół działalności 17-latki narasta jednak coraz więcej wątpliwości. Część fanów zwraca uwagę na jej styl, który - ich zdaniem - jest zbyt odważny jak na wiek Roxie Węgiel. Pod jednym z jej ostatnich zdjęć rozpętała się dyskusja, w której nie zabrakło głosów, iż artystka eksperymentuje nie tylko z kolorem włosów, fryzurą czy makijażem - co niektórzy przekonywali, że jej odmieniony wygląd jest wynikiem... operacji! Tym razem na profilu Roxie Węgiel na Instagramie pojawiło się zdjęcie, za które ponownie nieźle oberwała...

Burza pod zdjęciem Roxie Węgiel na Instagramie. Oberwała od internautów! Poszło o stylizację

Roksana Węgiel opublikowała na Instagramie zdjęcie w odważnym białym gorsecie. Uwagę przykuwa nie tylko fantazyjny makijaż Roxie, ale także jej odsłonięte ramiona oraz głęboki dekolt eksponujący biust 17-latki. W komentarzach zawrzało!

Pod jej zdjęciem nie brakuje zachwytów. "Wyglądasz jak aniołek", "Prześliczna jesteś", "Nie wytrzymam, jaka piękna" - czytamy. Część internautów w co najmniej niestosowny sposób komentuje również... biust 17-latki. Inni ostro krytykują zdjęcie, które opublikowała. "Już młoda cyckiem świeci", "Wszystko jest na sprzedaż, poważnie jak na 17-nastkę", "Przyszła pora, by przestać się szanować", "Śpiewanie ma być na pierwszym miejscu, a tymczasem...", "Pokazała za dużo", "A potem się dziwią, że 16-latki traktuje się jak towar. Wolę naturalną ciebie niż tę sztuczność" - piszą co niektórzy. 

Zobacz również: Dużo starsi panowie napastują nieletnią Roksanę Węgiel. "OBRZYDLIWE, co trzeba mieć w bani"!

Co sądzicie o stylizacji Roxie Węgiel? 

Roksana Węgiel: Eurowizja, piosenki

Kariera młodej artystki nabrała rozpędu po jej zwycięstwie na Eurowizji Junior 2018. Roksana Węgiel z piosenką "Anyone I Want To Be" oczarowała słuchaczy! W 2019 roku światło dzienne ujrzał jej debiutancki album, "Roksana Węgiel". Za jego sprawą wokalistka otrzymała nominację do Fryderyka 2020 w kategorii Album Roku Pop. Pochodzi z niego również piosenka Roksany Węgiel "Żyj", debiutancki singiel nastolatki. Fani pokochali również takie utwory jak "Nie zmienisz mnie", "Gra" czy "Bunt". W sierpniu br. Roxie pokazała światu utwór "Głośniej" wraz z teledyskiem, w którym pojawił się syn Michała Wiśniewskiego, Xavier.

Sonda
Słuchasz Roksany Węgiel?
Nasi Partnerzy polecają