Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel reaguje na kłótnię w sieci, w której uczestniczył jej chłopak

Fani ślą gratulacje

Roxie Węgiel znalazła wielką miłość, a teraz ogłosiła nowinę. "Nie mogę się doczekać"

2023-03-01 8:47

Roksana Węgiel (18 l.) najpierw znalazła wielką miłość, o czym rozpisują się nawet media ogólnopolskie, a teraz ogłosiła nowinę ze sfery zawodowej. Wychodzi więc na to, że młodej wokalistce powodzi się na obu polach! Pokazała nawet zdjęcie, które rozgrzało fanów do czerwoności. Sypią się gratulacje! "Nie mogę się doczekać", czytamy w komentarzach.

Roksana Węgiel niedawno skończyła 18 lat i nie jest już tą samą, słodką dziewczynką, którą pamiętamy z początków programu "The Voice of Poland", gdzie stawiała pierwsze muzyczne kroki w wielkiej karierze. Roxie wydoroślała, a ostatnio media rozpisują się o jej głośnym związku ze starszym od siebie partnerem. Kevin Mglej ma o osiem lat więcej, a po poprzednim związku został mu 3-letni syn. Węgiel zapewnia, że jest szczęśliwa w tej relacji i chwali się, że jej rodziców też dzieli spora różnica wieku. Teraz, jak się okazuje, Roksana Węgiel postanowiła podzielić się z fanami również ważną nowiną - tym razem nie ze sfery prywatnej, a zawodowej. Wychodzi więc na to, że powodzi jej się na obu tych polach. Fani od razu ślą gratulacje, czerwieniąc się z ekscytacji. "Nie mogę się doczekać", czytamy w licznych komentarzach pod postem, jaki Roxie zamieściła na Instagramie.

Roxie Węgiel znalazła wielką miłość, a teraz ogłosiła nowinę. Czeka nas premiera teledysku do utworu "Miasto"

Roksana Węgiel nie zamknęła się całkowicie w bańce miłości, a wciąż ciężko pracuje na swój sukces. Dowodem jest na to nowina, którą podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. Okazuje się, że jej wydany niedawno utwór "Miasto" doczeka się teledysku! Jego premiera odbędzie się tuż, tuż.

"Miasto wciąga mnie. Jutro o 18:00 klip", napisała wczoraj, 28 lutego, Roxie Węgiel na Instagramie, co oznacza, że premiera teledysku do piosenki "Miasto" czeka nas dziś, 1 marca, o godz. 18:00.

Do wpisu Roksana zamieściła zdjęcie, które być może jest ujęciem z planu zdjęciowego. Fani aż wstrzymali oddech! "Nie mogę się doczekać", "gratulacje", "wow, rozwaliłaś system", czytamy w licznych komentarzach. Ludzie pozytywnie oceniają nową piosenkę Roxie i mają nadzieję, że teledysk również będzie trzymał wysoki poziom. Trzymamy kciuki, żeby tak właśnie było.

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Roksana Węgiel z ukochanym na Malediwach

Sonda
Czy Miasto od Roxie będzie hitem?
Tak zaczynała Roksana Węgiel. O TAKIEJ karierze marzy wiele osób!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany