Roksana Węgiel nie idzie na studniówkę! Nie jestem zbyt zżyta ze swoją klasą

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel nie idzie na studniówkę! "Nie jestem zbyt zżyta ze swoją klasą"

Szok!

Roksana Węgiel nie idzie na studniówkę! "Nie jestem zbyt zżyta ze swoją klasą"

2023-02-21 9:00

Roksana Węgiel wkroczyła do naszego rodzimego show-biznesu, gdy miała zaledwie 12 lat. Dziś jest już pełnoletnią kobietą i nadal chodzi do szkoły. W tym roku młoda wokalistka będzie pisała maturę. Nie zamierza jednak uczcić tego ze swoimi rówieśnikami na studniówce. "Nie jestem zbyt zżyta ze swoją klasą" - wyznała w jednym z wywiadów.

Roksana Węgiel skończyła niedawno 18. lat i z tej okazji wyprawiła huczną imprezę. W tym roku czeka ją matura, którą poprzedza studniówka. Nastolatka nie zamierza jednak świętować z rówieśnikami ze swojej klasy. Jak wyznała w rozmowie z portalem brzesko.naszemiasto.pl, nie ma z nimi o czym rozmawiać i nie czuje się przywiązana do swoich kolegów i koleżanek z klasy.

- Nie idę na studniówkę. Tak sobie postanowiłam. Nie jestem zbyt zżyta ze swoją klasą, więc stwierdziłam, że zrezygnuję. Mam na ten czas zaplanowane inne działania związane z nową płytą, więc uznałam, że tak będzie lepiej - mówi Roksana Węgiel.

Młoda artystka nie ukrywa, że od kiedy wkroczyła do show-biznesu, najwięcej czasu spędza z osobami, które są sporo starsze od niej. 

- Nie mam jakiegoś zbyt dobrego przelotu z ludźmi w swoim wieku. Oczywiście są wyjątkowe przypadki ludzi, których znam od wielu lat. Mam przyjaciół rówieśników, ale tak naprawdę od pięciu lat zadaję się z samymi dorosłymi osobami - wyznała w rozmowie z Eską.

Wiele kontrowersji wywołała wiadomość o nowym związku Roksany. Nastolatka straciła głowę dla starszego o 8 lat Kevina Mgleja, z którym współpracowała nad nową płytą. Wielkie poruszenie wywołała nie tylko spora różnica wieku pomiędzy partnerami, ale też wieść, że Kevin ma już 3-letniego syna, który jest owocem jego poprzedniego związku ze znaną aktorką.

Nasi Partnerzy polecają