Roxie Węgiel

i

Autor: AKPA/Podlewski Roxie Węgiel

Nie takich komentarzy się spodziewała

Roksana Węgiel tonie w ramionach chłopaka! Pokazała zdjęcia z 18. urodzin

2023-01-17 18:30

11 stycznia Roksana Węgiel skończyła 18 lat. Niektórym trudno uwierzyć, że nastolatka, która dojrzewała na oczach Polaków, jest już dorosłą kobietą. Co więcej, związała się ze starszym facetem! Teraz pokazała nowe zdjęcia z ukochanym Kevinem. Jej obserwatorzy się nie popisali.

Roksana Węgiel dała się poznać szerszej publiczności w 2018 roku, kiedy jako 12-latka pojawiła się na przesłuchaniach do pierwszej edycji "The Voice Kids". Już na castingu, kiedy zaśpiewała "Halo" z repertuaru Beyonce, wiadomo było, że zajdzie daleko. Tak też się stało i pod skrzydłami Edyty Górniak (50 l.) wygrała program. Dwa lata później triumfowała podczas Eurowizji Junior i z każdą kolejną piosenką grono jej fanów powiększało się. Dziś jest więc jedną z najpopularniejszych piosenkarek w kraju, ale już nie tych dziecięcych. W zeszłym tygdniu skończyła 18 lat, a podczas weekendowej imprezy z tej okazji bawiła się świetnie w bukowiańskim hotelu. Na imprezie nie zabrakło jej partnera.

Roksana Węgiel tonie w ramionach chłopaka! Pokazała zdjęcia z 18. urodzin

Informacje na temat nowego związku Roksany Węgiel zelektryzowały wiele osób. Wszystko przez fakt, że Kevin jest starszy o kilka lat od gwiazdy, co więcej, ma dziecko. Fani piosenkarki są ewidentnie podzieleni - jedni życzą idolce szczęścia, komplementując kolejne ujęcia z ukochanym, inni natomiast wróża rychły koniec tej relacji. Widać to doskonale pod ostatnimi zdjęciami Roksany, które wykonane zostały podczas urodzinowej imprezy.

- Witaj w dorosłym życiu! Nie przejmuj się hejterskimi komentarzami.

- Sto lat i dużo szczęścia w miłości! - pisze zdecydowana większość.

- To będzie krótki związek - dodawali z kolei inni.

Roksana zdaje sobie na pewno sprawę, że jej związek wzbudza wiele emocji, ale najwyraźniej nie ma zamiaru przejmować się komentarzami ludzi, których nie zna. I bardzo dobrze! Jest młodą kobietą, chce korzystać z życia, a przede wszystkim - uczyć się na własnych błędach.

Sonda
Podoba Ci się nowa fryzura Roksany Węgiel?