Rolnik szuka żony 8: Kamilowi zabrakło języka w ustach! Starsza kandydatka zrobiła piorunujące wrażenie [ZAPIS RELACJI]

2021-09-26 22:04
Rolnik szuka żony 8. Kamil
Autor: Facebook Rolnik szuka żony TVP Rolnik szuka żony 8. Kamil

W jesiennej ramówce nie mogło zabraknąć hitu Telewizji Polskiej - "Rolnik szuka żony". W ósmej edycji show wystąpią dwie rolniczki, które będą szukać miłości. W pierwszym odcinku 8. sezonu programu "Rolnik szuka żony" widzowie poznali część kandydatów do serca uczestników najnowszej edycji show TVP1. Spore emocje wzbudziła szczególnie postać Stanisława (26 l.), młodego rolnika z Wielkopolski. Czy widzowie zmienią o nim zdanie? Śledź relację na żywo z "Rolnik szuka żony 8"!

W nowym sezonie program "Rolnik szuka żony" bohaterami są: Elżbieta, lat 56, z województwa świętokrzyskiego, 28-letnia Kamila z województwa mazowieckiego, 23-letni Kamil z województwa lubelskiego, Krzysztof, lat 55 z Mazur i 26-letni rolnik z Wielkopolski, Stanisław.  W ubiegłotygodniowym  odcinku Marta Manowska spotkała się z pięcioma rolnikami i rolniczkami, którzy dostali największą liczbę listów. Każdy z nich przeczytał otrzymane listy i wybrał, które osoby chciałby poznać osobiście. Można było wybrać maksymalnie 10 osób. Najwięcej listów otrzymała Kamila. Kobieta pobiła także nowy rekord wszystkich edycji programu. W drugim odcinku rolnicy spotkają się ze swoimi kandydatami. 

SPRAWDŹ: Rolnik szuka żony 8. Kamila nie spodziewała się takiego listu! Tego jeszcze nie było w programie

Zachowanie Stanisława oburzyło fanów

Wiele emocji w zeszłym tygodniu wzbudził Stanisław. Posiada on 300-hektarowe gospodarstwo, na którym uprawia warzywa, pszenicę oraz kukurydzy. Mieszka w pięknym dworku z oszałamiającym ogrodem. Bohater "Rolnik szuka żony 8" chce by jego partnerka zamieszkała z nim na wsi i pomagała w gospodarstwie. Gdy Marta Manowska przyniosła mu listy, był bardzo wybredny. Odrzucał młode i ładne dziewczyny, po czym stwierdził, że nie ma żadnej faworytki. Jego zachowanie nie umknęło widzom, którzy określili go mianem "księciunia". 

Pan Stanisław nie ma w domu lustra i ma wybujałe ego. Po pierwszym odcinku jestem zawiedziona tym, że odrzucił tyle fajnych dziewczyn, widocznie szuka takiej, która da się zamknąć w pałacu jak w złotej klatce i tyle... - czytamy w komentarzach w mediach społecznościowych programu "Rolnik szuka żony".

Więcej o tym przeczytaj tutaj

Zapraszamy na relację na żywo z nowego odcinka "Rolnik szuka żony 8"! Startujemy 26 września, punktualnie o 21:15.

22:02 Rozmowa z Markiem od początku była trudna. Elżbieta zapytała wprost, kiedy umarła jego żona. Okazało się, że zaledwie 1,5 roku temu. Marek ledwo to przeżył. - Chciałem ze sobą skończyć. To trudne - wyznał. To bezapelacyjny faworyt Eli!

21:56 Justyna jest najstarszą kandydatką do serca Kamila. Dziewczyna jest o 3 lata starsza od uczestnika, jednak jej list zrobił na niej ogromne wrażenie. Spotkanie na żywo potwierdziło pierwsze zauroczenie.

21:46 Czy Jan wpadł w oko wymagającej Kamili? Widać, że zaiskrzyło! To pewnie przez wręczenie wiechcia pięknych słoneczników.

21:40 Stanisław starał się poznać wszystkie dziewczyny, jednocześnie nie stawiając na żadną. - Roksana ma takie same szanse jak pozostałe - przyznał po spotkaniu. Trzeba przyznać, że spinki w kształcie samolotów zrobiły wrażenie na dziewczynach.

21:37 - No za przystojny to nie jestem, taki facet - skomentowała jedna z kandydatek wygląd Krzysztofa. Przypomnijmy, że Krzysztof jest najstarszym kandydatem nowej edycji! Ma 55 lat.

21:34 Kandydaci Kamili nie mieli łatwo! - To jak rozmowa o pracę - przyznał jeden. Trudno się nie zgodzić. Rolniczka pytała m.in. o to, co chcą robić za 5 lat. Czy to dobry wstęp do miłości?

21:32 Do Kamila zgłosiły się wyjątkowo młode kandydatki. Sam uczestnik ma 23-lata. - To była moja pierwsza randka. Myślę, że Kamil to ten jedyny - przyznała zaledwie 21-letnia kandydatka!

21:28 Randka z Andrzejem była totalnym niewypałem! Elżbieta zdradziła, że dżentelmen się tak nie zachowuje! Nie spodobało jej się jego gwiazdorzenie.

21:24 Jedna z kandydatek Krzysztofa nie dotarła na spotkanie ze względu na pobyt na Ukrainie. Natomiast kobieta, która wyjątkowo przypadła mężczyźnie do gustu, Joanna, zrezygnowała. - Z powodów osobistych - dodała Manowska. Krzysztof miał możliwość przeżyć nietypową randkę! Połączył się ze Swietłaną przez internet. To była udana rozmowa.

21:20 Kamil przyznał, że nie pamięta, kiedy ostatnio był na randce! Natomiast Kamila zachwyciła kandydatów. Każdy otrzymał możliwość zadania jej jednego pytania. Znalazł się odważny, który był wyjątkowo bezpośredni! - Czemu mnie wybrałaś? - zapytał. - Nie pamiętam! Musiałabym sobie przypomnieć - odpowiedziała Kamila, gasząc entuzjazm mężczyzny.

21:18 - Jesteśmy Elą oszołomieni - zareagował  Andrzej z "Sanatorium miłości" na widok Elżbiety. Jednak to nie na nim skupiła swój wzrok rolniczka. - No gwiazdora trzeba przepytać - skomentowała do Marty Manowskiej.

21:15 W dzisiejszym odcinku uczestnicy spotkali się z autorami listów, które zrobiły na nich największe wrażenie. To był dzień pełen zachwytów, czy rozczarowań?

Sonda
Czy Waszym zdaniem zachowanie Stanisława było rasistowskie?
Pobiegli w piżamach przez Świdnik. Aby dzieciom chorującym na nowotwory dodać otuchy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE