Krystyna i Agnieszka z Rolnik szuka żony

i

Autor: Instagram @ketokaminska

"Dziękuję, że jesteś"

"Rolnik szuka żony". Krystyna i Agnieszka znów są parą! Ogłosiły coś jeszcze

2023-03-10 7:30

Krystyna i Agnieszka, które popularność zyskały dzięki udziałowi w 3. edycji jedynkowego show, obwieściły właśnie, że znów są parą i wyczekują narodzin dziecka! "Kocham cię. Dziękuję, dziękuję, że jesteś!" - czytamy na Instagramie.

Choć w wiosennym sezonie widzom nie będzie dane oglądać zmagań nowych uczestników show "Rolnik szuka żony", losy tych, których poznali do tej pory, śledzą z zapartym tchem na Instagramie. Ostatnio na jaw wyszło, że związek chcą sformalizować Michał i Ada z 9. sezonu programu. 9 marca natomiast media obiegła informacja o przezwyciężonym kryzysie relacji Agnieszki i Krystyny!

"Rolnik szuka żony". Krystyna i Agnieszka znów są parą! Ogłosiły coś jeszcze

Historia miłości pań, które wystąpiły w 3. odsłonie show "Rolnik szuka żony", jest bardzo burzliwa. Wielu fanów pary było wręcz zszokowanych, kiedy na jaw wyszło, że Krystyna i Agnieszka zdecydowały się rozstać, a pierwsza z kobiet zdążyła nawet zajść w ciążę.

- Niestety, fakt jest taki, że z Agnieszką nie jesteśmy razem i moja ciąża zadziała się już po naszym rozstaniu. W związku z tym chcę powiedzieć, że coś się zaczyna, coś się kończy - oznajmiła wówczas przyszła mama.

I choć kilka tygodni temu Krystyna informowała o rozstaniu, 9 marca wrzuciła do sieci serię romantycznych zdjęć z ukochaną i ogłosiła, że dały sobie drugą szansę i wyczekują narodzin jej dziecka!

- Kocham cię. Dziękuję, dziękuję, że jesteś!

Zaskakuje was taki zwrot akcji? Internauci, kiedy tylko wyświetlili post Krystyny Kamińskiej, natychmiast ruszyli z gratulacjami, pisząc, że "prawdziwa miłość zwycięży wszystko".

Sonda
Wolisz "Sanatorium miłości" czy "Rolnik szuka żony"?
Nasi Partnerzy polecają