Mamy zdjęcia!

Samotna i smutna Liszowska, zakochany Stramowski i biust Folwarskiej. Tak wyglądały kulisy premiery filmu "Pokusa"

2023-01-27 14:50

To była największa jak dotąd impreza tego roku. Na premierę filmu "Pokusa" przybyły największe gwiazdy, które wzięły udział w erotycznej produkcji. Piotr Stramowski pokazał się ze swoją nową partnerką, natomiast Joanna Liszowska przyszła na premierę całkiem sama i wyszła z niej nieco smutna. Szyku zadała scenarzystka produkcji Edyta Folwarska, która przed wyjściem z kina zmieniła kreację i odsłoniła biust. Zobaczcie nasze zdjęcia.

To była długo wyczekiwana premiera. Film "Pokusa" to nowa, głośna produkcja erotyczna. Film na podstawie książki Edyty Folwarskiej o tym samym tytule wyreżyserowała Maria Sadowska, a główne role zagrali: Helena Englert, Piotr Stramowski i włoski aktor Adrea Preti. 

Na hucznej premierze nie zabrakło reszty obsady: Joanny Liszowskiej, Klaudii El Dursi czy Stiflera. W można zobaczyć także dziennikarza "Super Expressu" Adriana Nychnerewicza.

Joanna Liszowska, choć była oblegana przez fanów, którym chętnie rozdawała autografy, z premiery wyszła sama. Na jej twarzy próżno było szukać radości. Uśmiech nie schodził zaś z twarzy Piotra Stramowskiego, który nie odklejał się od swojej nowej ukochanej Natalii. Edyta Folwarska zadała szyku najpierw w bajecznej kreacji od Konrada Bikowskiego, do której dobrała biżuterię wartą aż milion złotych! ZOBACZ TUTAJ: Edyta Folwarska na premierze erotyku "Pokusa" miała na sobie MILION ZŁOTYCH. Pilnowała jej specjalna ochronaPo oficjalnej części pisarka przebrała się jednak z znacznie skromniejszą sukienkę, która mocno odsłaniała jej biust. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak gwiazdy bawiły się za kulisami premiery filmu "Pokusa":

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany