Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Dariusz Kosiec szykuje się do ślubu. Tak mieszka narzeczona seniora. Pozazdrościć!

Ślub Dariusza z "Sanatorium miłości" zbliża się wielkimi krokami. Senior, który mieszka na co dzień w Norwegii, pochwalił się niedawno zdjęciami z wizyty w Polsce. Wiemy, jak spędza czas u narzeczonej, która mieszka w Inowrocławiu. Jolanta ma przepiękny dom z basenem. Posiadłości mogłyby pozazdrościć jej nawet największe gwiazdy polskiego show-biznesu!

Spis treści

  1. Dariusz z "Sanatorium miłości" zakochany. Niebawem ślub!
  2. Dariusz Kosiec pokazał, jak mieszka jego narzeczona

Dariusz z "Sanatorium miłości" zakochany. Niebawem ślub!

Dariusz Kosiec to jeden z najbardziej charyzmatycznych uczestników 5. edycji "Sanatorium miłości". Jurny senior od początku wzbudzał mnóstwo emocji wśród widzów. Dał się poznać jako człowiek, obdarzony specyficznym poczuciem humoru i sposobem bycia, który uwielbia rywalizację. W finale, podczas wyborów Króla i Królowej Turnusu, zagłosował na siebie.

Dariuszowi w programie najbliżej było do Anity Nowickiej, ale dentystka z Bydgoszczy wolała, aby ich relacja pozostała na stopie przyjacielskiej. Senior nie związał się z żadną z uczestniczek programu, ale szybko znalazł miłość po zakończeniu show. Jego wybranką jest młodsza od niego o siedem lat Jolanta z Inowrocławia. Para zaręczyła się po dwóch miesiącach znajomości i dziś żyje na odległość.

Dariusz Kosiec pokazał, jak mieszka jego narzeczona

Dariusz z "Sanatorium miłości 5" na co dzień mieszka w norweskim Lillestrøm, gdzie pracuje i tak pozostanie do czasu uzyskania przez niego tamtejszego świadczenia emerytalnego. Senior często bywa jednak w Polsce, bo stara się spędzać z narzeczoną jak najwięcej czasu. Ich ślub ma się odbyć latem 2023 r.

Niedawno Dariusz Kosiec pokazał fanom, jak mieszka jego ukochana. Jolanta ma przepiękny dom w Inowrocławiu.

Tak się relaksowałem u mojej kochanej Joli w Inowrocławiu – napisał senior na Instagramie.

Ukochana Dariusza z "Sanatorium miłości" może pochwalić się okazałą willą z ogrodem i basenem. Zobaczcie w galerii, jak mieszka narzeczona Darka z "Sanatorium miłości". Myślicie, że to właśnie tutaj zamieszkają po ślubie?