Serce Jacka Borkowskiego ponownie zajęte?

i

Autor: AKPA

Serce Jacka Borkowskiego ponownie zajęte? Sześć lat po śmierci żony opowiada o innej kobiecie

2022-03-23 12:22

Jacek Borkowski (63 l.) to aktor, który występował w wielu popularnych serialach, m.in. "Klanie", "Na Wspólnej" czy "Pierwszej miłości". Po śmierci swojej żony, Magdaleny, spotykał się z kobietami, jednak żadna z tych relacji nie przetrwała próby czasu. Teraz Borkowski opowiedział o pewnej producentce telewizyjnej, którą darzy sympatią. Czy to oznacza, że jego serce znów jest zajęte?

Jacek Borkowski to aktor filmowy, telewizyjny i teatralny oraz wokalista. Mężczyzna zagrał m.in. w "Na Wspólnej", "Pierwszej miłości", "Ojcu Mateuszu", "Komisarzu Alexie", "Świecie według Kiepskich" czy "W rytmie serca". Borkowski był trzykrotnie żonaty. Swoją pierwszą żonę, Elżbietę Jasińską, poślubił jeszcze na studiach. Następnie zawarł związek małżeński z Katarzyną Borkowską, z którą doczekał się córki, Karoliny. Ostatnią żoną Borkowskiego była Magdalena Gotowiecka, z którą pobrali się w 2009 roku. Para spędziła ze sobą łącznie czternaście lat, a owocem ich miłości była dwójka dzieci - Jacek (19 l.) i Magda (16 l.). Niestety, ukochana aktora zmarła na białaczkę w 2016 roku. Borkowski często wspomina ją w mediach społecznościowych. Publikuje wspólne zdjęcia oraz wiersze o tęsknocie.

Jak donosi tygodnik "Dobry Tydzień", aktor chciałby się jeszcze zakochać. Już wcześniej był łączony z koleżankami z branży, m.in. Pauliną Koziejowską, która obecnie jest w związku z Maciejem Orłosiem. Teraz uwagę Borkowskiego zajęła producentka telewizyjna, Agnieszka Brojek. Jak donosi "Dobry Tydzień", gwiazdor ostatnio świętował jej urodziny. Podczas wydarzenia zaśpiewał kilka romantycznych piosenek, za które otrzymał oklaski. Jemu jednak "najbardziej zależało na uznaniu jubilatki".

Niedługo później wspólne zdjęcie pary pojawiło się na profilu Borkowskiego na Facebooku. Aktor podziękował koleżance za wspaniały wieczór. W rozmowie z tygodnikiem dodał, że darzy Agnieszkę ogromną sympatią:

To jest bardzo fajna kobitka, znamy się długo. Swoim występem z przyjemnością zrobiłem ukłon w jej stronę.

Sądząc po komentarzach na Facebooku, producentka była zachwycona koncertem swojego kolegi.

Zobacz wszystkie kobiety Jacka Borkowskiego w naszej galerii!

Koncert życzeń Jacka Borkowskiego. Pozdrawia czytelników "Super Expressu"
Sonda
Lubisz Jacka Borkowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE