Anna Mucha

i

Autor: ARTUR HOJNY SE/ AKPA

Ujawniła, jaki był naprawdę

Serce nam pękło, gdy zobaczyliśmy, jak Anna Mucha pożegnała Andrzeja Precigsa. "Dziękuję, że byłeś"

2023-08-28 9:31

Andrzej Precigs zmarł w wieku 74 lat. Aktor znany polskiej publiczności z serialu "M jak miłość", odszedł 26 sierpnia, o jego śmierci poinformował Związek Artystów Scen Polskich. Zmarłego aktora wspominają największe gwiazdy serialu, w niedzielę zrobiła to między innymi Kasia Cichopek, a także Anna Mucha.

Andrzej Precigs urodził się 22 sierpnia 1949 roku w Warszawie. W 1972 roku ukończył Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Aktor filmowy, serialowy oraz teatralny miał na koncie role w takich produkcjach jak m.in. "Nad Niemnem", "Miś" czy "Polskie Drogi". Jednak widzowie najbardziej zapamiętali go z serialu "M jak miłość", gdzie przez lata wcielał się w ojca Kingi Zduńskiej, Zbigniewa Filarskiego. Zmarłego aktora wspominają największe gwiazdy serialu, w niedzielę oprócz Kasi Cichopek zrobiła to między innymi Anna Mucha.

Nie żyje Andrzej Precigs. Miał 74 lata. Tak wspomina go Anna Mucha

Anna Mucha, która w serialu "M jak miłość" wciela się w postać Magdy Marszałek, opublikowała w niedzielę w Instagramowej relacji czarno-białe zdjęcie aktora, do którego dołączyła krótki, pożegnalny wpis.

- Andrzeju, straszna szkoda. Dziękuję, że byłeś... Kochani, Andrzej był naprawdę fajnym, ciepłym i dobrym człowiekiem, którego będzie brakować. Dziękuję za Twoją obecność, troskę i ciepło. Strasznie przykro - czytamy na jej Instastory.

Zobacz poniższą galerię:

M jak miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Piotrek będzie umierał na oczach Kingi! Zaręczyny Jagody i Tadeusza
Listen on Spreaker.