Krzysztof Skórzyński, Małgorzata Rozenek

i

Autor: Instagram @dziendobrytvn

To tylko żarty?

Skórzyński zaczął nabijać się z Rozenek na wizji. Tak mu odparowała!

2023-01-14 12:17

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński poprowadzili sobotnie wydanie "Dzień dobry TVN". Podczas oceniania sukien ślubnych doszło do zabawnej sytuacji. Prezenter postanowił nieco zadrwić z plotek na temat wieku programowej koleżanki. Zareagowała z klasą?

Małgorzata Rozenek stara się nie zwracać uwagi na krytyczne uwagi internautów, którzy raz po raz stwierdzają, że nie nadaje się do prowadzenia "Dzień Dobry TVN". Co więcej, wraz z programowym partnerem ma coraz gęściej wypełniony grafik kolejnymi dyżurami w śniadaniówce, z każdym odcinkiem zdobywając nowe doświadczenia. Tak stało się również 14 stycznia.

Krzysztof Skórzyński zaczął nabijać się z Małgorzaty Rozenek na wizji! Odpowiedziała mu

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński poprowadzili sobotnie wydanie "Dzień Dobry TVN". Podczas komentowania ślubnych kreacji sprzed lat doszło do nietypowej sytuacji. Prezenter postanowił pośmieszkować z wieku Małgorzaty Rozenek, w który nie do końca wszyscy wierzą (wiele osób twierdzi, że gwiazda ma więcej niż 45 lat, które skończy dopiero 1 czerwca).

A u nas w studio piękne suknie ślubne, z czasów młodości Gosi... Z dwudziestolecia międzywojennego - stwierdził niespodziewanie Krzysztof Skórzyński.

"Perfekcyjna" przerwała jego wypowiedź, wtrącając, że... spodziewała się tego rodzaju komentarza!

- A tu jest twoja suknia ślubna, zobacz, twoje zdjęcie ślubne. Pięknie tu z Radkiem wyszliście - kontynuował Skórzyński, pokazując pewną fotografię.

Małgorzata Rozenek chyba chciała zrobić dobrą minę do złej gry i chcąc udowodnić, że ma dystans do nieco oklepanego tematu, wyznała, że może to być zdjęcie z jej pierwszego ślubu.

Myślicie, że mieli tę scenkę przegadaną za kulisami? Kto wie, celebrytka wydawała się nieco zaskoczona...

Sonda
Uważasz, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński sprawdzają się w roli prowadzących DDTVN?

Takiego talk show jakiego jeszcze nie było!

MELLINA Marcina Mellera w Esce ROCK. Włącz teraz i posłuchaj!

Listen on Spreaker.