Sławomir. Nie musi śpiewać, aby zarabiać!

i

Autor: MIESZKO PIĘTKA/AKPA

Szokujące wyliczenia

Sławomir porzuci śpiewanie? Dużo więcej zarabia w inny sposób

2022-08-29 4:26

Sławomir (39 l.) szturmem wszedł do polskiego show-biznesu za sprawą wpadających w ucho utworów, które znała i nuciła cała Polska. Nie było chyba wesela, na którym nie zaśpiewano by „Miłość w Zakopanem”. Ostatnio gwiazdora można jednak oglądać częściej w reklamach i programach niż na scenie. Powód jest prosty – pieniądze.

Pozaestradowy potencjał w Sławomirze odkryła Telewizja Polska i zaproponowała mu w 2018 r. prowadzenie show „Big Music Quiz”. Już wtedy Sławomir był dość znany – pojawił się w „Tańcu z Gwiazdami” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”. To jednak współpraca z publicznym nadawcą zrobiła z niego prawdziwą gwiazdę. Za chwilę ruszy kolejny program „Tak to leciało!”, który poprowadzi razem z żoną Kajrą (38 l.). 

– To ożywienie hitu już znanego Polakom, ale ożywienie przez duet, który jest po prostu zjawiskowy i rewelacyjny w tym, co robi, czyli Kajrę i Sławomira. Doskonała muzyka specjalnie dedykowanego bandu, nowe wizualizacje i wielkie emocje – to nas wszystkich czeka – mówił nam prezes Jacek Kurski.

Zobacz: Prezes TVP ma wielkie oczekiwania wobec jednego z programów. Czy Sławomir i Kajra podołają zadaniu? [wideo]

Nie jest to jedyna aktywność zawodowa Sławomira Zapały. Kilka dni temu ruszyła kampania reklamowa popularnego sklepu. W reklamach pojawia się właśnie wokalista. Co ciekawe, współpraca z artystą nie sprowadza się tylko do reklamy. Pojawił się także oficjalny sklep z produktami z jego autorskiej linii. Co możemy w nim znaleźć? Nakładkę na pasy w aucie za 50 zł, zdjęcie z autografem za 12 zł, koszulkę za 60 zł. Taka kampania to zarobek rzędu 250 tys. zł.

Sławomir prowadzi także program śniadaniowy w ZOOM TV oraz cały czas gra w „Na dobre i na złe”. W sumie do końca roku z tego wszystkiego może wyciągnąć ok. 700 tys. zł. Żeby tyle pieniędzy zarobić na koncertach, musiałby zagrać ich min. 30. Ale pamiętajmy, że musi podzielić się z zespołem...

Zobacz: Sławomir wprowadził tatę do show-biznesu. Co Kajra myśli o teściu?!

– Jeśli chodzi o zarobki, to nie jestem w stanie nawet zbliżyć się do Zenka, bo u nas dzielą się one na 15 osób. Zarabiam dobrze, ale i tak wszystkie pieniądze zabiera mi żona Kajra. Dla mnie zostaje popularność i radość moich fanów – mówił.

Rachunek zatem jest prosty.

Hity jesiennej ramówki TVP: Jacek Kurski stawia na Kajrę i Sławomira
Sonda
Lubisz Sławomira?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany