Słit focia Moniki Olejnik z premierem Tuskiem. Dobrze się prezentują?

2014-04-13 18:39

Moda na „selfie”, czyli słit focie lub tzw. fotki z ręki trwa w najlepsze. Do grona osób, które lubią pstryknąć sobie zdjęcie dołączyła Monika Olejnik. Co prawda na zdjęciu brak słodkiego „dzióbka”, ale za to jest premier Donald Tusk.

Monika Olejnik zna się na najnowszych trendach. Wie co jest teraz na topie i z kim warto zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dziś w swoim radiowym programie gościła nie byle kogo, bo premiera Tuska. Żeby było modnie i nowocześnie Olejnik postanowiła zrobić fotkę z panem premierem, którą opublikowała na swoim Facebooku. Oboje pozowali do fotki z ręki jakby robili to codziennie! Wiedzieli jakie przybrać miny, a ich uśmiechy zarażają energią.

Słit focia na topie

Słit focia z premierem to prawdziwy rarytas. W końcu wśród polityków to ostatnio bardzo modne, by robić sobie „selfie”. Miał je już Jacek Kurski na tle Majdanu, miał Lech Wałęsa w kapiącej złotem łazience w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, mieli i wielcy tego świata jak Barack Obama na pogrzebie Mandeli i Władimir Putin w Soczi. Słit focie robią sobie gwiazdy i prowadzący show, słowem wszyscy! Monika Olejnik i premier Donald Tusk nie mogli być więc gorsi!

A co na to internauci? Już postanowili zrobić żart ze zdjęcia i by raźniej było pozującym dokleili im... Jacka Kurskiego!

Zobacz: Taniec z gwiazdami. Ibisz i Głogowska na SŁIT FOCI z dziubkami. Tak zabawiają się po programie

Polub se.pl na Facebooku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE