Ślub od pierwszego wejrzenia 6: Julia straciła kontakt z matką. To wszystko przez program!

2021-09-21 23:19
Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Julia
Autor: Ślub od pierwszego wejrzenia Player.pl Ślub od pierwszego wejrzenia 6. Julia

To już ostatnia prosta przed ślubami. Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" nie poznali jeszcze swoich przyszłych współmałżonków, mimo to emocje sięgają zenitu. Stroje zostały wybrane, wszystko dopięto na ostatni guzik. Niestety, chwilę przed ślubem w życiu Julii zaszły pewne zmiany. Wszystkiemu winien jest udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"?

W pierwszych dwóch odcinkach "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" zaprezentowano sylwetki nowych śmiałków, którzy zdecydowali się wziął udział w tym nietypowym eksperymencie społecznym. Tym razem skład par ponownie poznamy dopiero w czwartym odcinku programu. Tymczasem widzowie mogli bliżej poznać nowych bohaterów oraz przyjrzeć się ich przygotowaniom do długo wyczekiwanego dnia. Jedna uczestniczek przyznała, że w jej życiu zaszły zmiany! Zmieniła miejsce zamieszkania, by nie być sama. Ale to nie koniec przykrych sytuacji.

POZNAJ NOWYCH BOHATERÓW: Ślub od pierwszego wejrzenia 6: Nowi bohaterowie powalczą o miłość. Poznaj ich! oraz Ślub od pierwszego wejrzenia 6: Znamy już wszystkich uczestników! Kim jest pozostała trójka?

Julia wprowadziła się do taty. Nie chciała być sama

Rodzice Julii są rozwiedzeni. Tata oraz jego nowa partnerka zareagowali pozytywnie na udział córki w programie. Niestety, Julia nie uzyskała aprobaty matki. Co więcej, kobiety są skonfliktowane! Okazało się, że to wszystko przez program. Julia ostatnie dni przed ślubem postanowiła spędzić u ojca w Ciechanowie. - Jestem bardziej pewna siebie w tym otoczeniu - przyznała. - Mama nic nie wie na temat przeprowadzki. Ale tak jak mówiłam, w ostatnim czasie nasze relacje znacznie się pogorszyły. Julia wyznała, że miała nadzieję, że mama będzie ją wspierać oraz towarzyszyć jej w przygotowaniach do ślubu. Niestety, nie było takiej możliwości.

Julia przeszła metamorfozę! Fani komentują: "został żółty placek"

Chwilę przed ślubem uczestniczka postanowiła coś zmienić. Zdecydowała się na nowy kolor włosów. W trzecim odcinku Julia zaprezentowała się w znacznie rozjaśnionej fryzurze. Widzowie chętnie komentowali rezultat metamorfozy. Ich zdaniem nie było to dobre posunięcie.

"Szkoda, że Julia przefarbowała włosy, wyglądała w nich tak ładnie i bardzo kobieco. Teraz został żółty placek na głowie i sztuczne loczki"

"postarzyły ja . Tamte dawały uroku a te niestety są tandetne . Chciała dobrze ale przedobrzył"

"fryzjer do zwolnienia, tak to sie rozjasnialo 20 - 30 lat temu woda utleniona" - można przeczytać pod jednym z postów

Podoba wam się metamorfoza Julii? Myślicie, że przypadnie do gustu jej mężowi?

SPRAWDŹ: Ślub od pierwszego wejrzenia 6: Pierwszy uczestnik skrytykowany przez ojca! Padły pełne żalu słowa

Sonda
Czy spodobał wam się nowy kolor włosów Julii?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE