Paulina Smaszcz

i

Autor: Instagram @paulina.smaszcz

Nikt jej o to nawet nie pytał...

Smaszcz ujawniła łóżkowe ustalenia z partnerem! Na to nigdy się nie zgodzi

2023-03-10 19:00

Paulina Smaszcz (50 l.) nie przestaje zaskakiwać i, jak twierdzić, chronić swojego dobrego imienia oraz dzieci. Odpowiadając na jeden z komentarzy pod instagramowym wpisem, zdradziła szczegóły swojego związku z nowym partnerem. Wiadomo, na co w łóżku nigdy się nie zdecydują. Doceniacie tę szczerość?

Paulina Smaszcz zaskakuje z każdym kolejnym wpisem na Instagramie czy udzielonym w mediach wywiadem. Ostatnio podczas rozmowy z redaktorem Plotka zaatakowała Maćka Kurzajewskiego (50 l.) i Katarzynę Cichopek, nazywając ich "parą zdrajców", która lansuje się na wnuczce, zaopatrując się w prezenty dla niej dzięki instagramowej współpracy. 8 marca, z okazji Dnia Kobiet, również nie omieszkała publicznie zabrać głosu. Wdała się nawet w dyskusję z obserwatorką, zdradzając intymne szczegóły z życia prywatnego.

Paulina Smaszcz ujawniła łóżkowe ustalenia z partnerem! Na to nigdy się nie zgodzi

- Pamiętajmy, żeby się wzajemnie nie oceniać, bo każda z nas ma inną historię, inne doświadczenia, inne życiowe historie. Nie znamy ich i nie jesteśmy w skórze tej ocenianej kobiety. Jedno nas łączy. Wszystkie jesteśmy poranione, ale inaczej. Niektóre z nas tkwią w toksycznych relacjach, inne chorują, są po przemocowych związkach, jeszcze inne zaznały mobbingowania i poniżania w pracy, w instytucjach, na uczelniach. Każda z nas popełnia błędy, ale też odnosimy codzienne, małe sukcesy. Kobiety w obecnych czasach są uciszane - stwierdziła.

Właśnie pod tym wpisem jedna z obserwatorek, być może zdziwiona, że Smaszcz nie chwali się jak inne celebrytki prezentem od swojego mężczyzny, postanowiła dopytać, gdzie jest jej partner. Doczekała się zaskakującej odpowiedzi.

- A chcesz do nas dołączyć? Rozczaruję twoje oczekiwania, bo nie akceptujemy trójkątów - napisała wyraźnie poirytowana.

Spodziewaliście się takiego wyznania? Chyba można oczekiwać kolejnych.

Sonda
Obserwujesz Paulinę Smaszcz w mediach społecznościowych?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają