Smaszcz odpuszcza Kurzajewskiemu i zabiera się za piłkarza reprezentacji Polski! Ciekawe co na to jego żona...

i

Autor: Instagram Smaszcz odpuszcza Kurzajewskiemu i zabiera się za piłkarza reprezentacji Polski! Ciekawe co na to jego żona...

Dzieje się!

Smaszcz zabiera się za piłkarza reprezentacji Polski! Ciekawe co na to jego żona...

2022-12-02 16:00

Paulina Smaszcz poddała się mundialowemu szaleństwu i tymczasowo odpuściła ataki na byłego męża. Swoje zainteresowanie skupiła na piłkarzu reprezentacji Polski, który jest jej nowym obiektem westchnień. To, co o nim powiedziała, może bardzo nie spodobać się żonie zawodnika. Myślicie, że Paulina ma szansę na kolejny, medialny związek?

Paulina Smaszcz w ostatnim czasie wręcz nie schodzi z nagłówków w plotkarskich mediach. "Kobieta petarda", która "walczy o prawdę", jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie odpowiada nawet na najbardziej intymne pytania fanów. Tym razem podzieliła się ze swoimi instagramowymi obserwatorami dotyczącymi odczuć co do naszej reprezentacji. Przypomnijmy, że polscy piłkarze przegrali z Argentyną 2:0, jednak mimo porażki udało im się wyjść z grupy, a ich przygoda z Mundialem trwa.

Paulina Smaszcz nie ukrywa, że nie ma najlepszego zdania o naszej kadrze. 

- Wiecie co ja przepraszam was, ja nie wierzę w polską reprezentację. Jak nie ma Lewandowskiego, to już w ogóle totalnie – mówi "Kobieta petarda".

Była żona Kurzajewskiego przyznała się do tego, że jej obiektem westchnień jest... Grzegorz Krychowiak.

- Jeśli mnie zapytacie, kto jest najprzystojniejszy to oczywiście Krychowiak. Krycha jest genialny. Jezu, jaki to piękny facet jest. Jaki piękny facet. Nigdy z nim nie rozmawiałam, nie poznałam, ale estetycznie podoba mi się najbardziej - zachwyca się Paulina.

Choć obiektem westchnień Smaszcz jest Krychowiak, to nie ukrywa, że bardzo szanuje Roberta Lewandowskiego. "Kobieta petarda" odpala się, gdy czyta o nim obraźliwe komentarze w sieci.

- Lewandowski oczywiście jest mistrzem świata ja po prostu się tak cieszę, że go mamy i powinniśmy o niego dbać, bo to jest nasze dobro narodowe. Więc jak widzę, jakiś hejt na niego, jak ktoś o nim źle mówi, to ja dostaję szału, bo to jest nasze dobro narodowe - mówi Paulina.

Myślicie, że Grzegorz Krychowiak powinien wymienić swoją piękną żonę Celię na Paulinę? Zobaczcie niżej gorące zdjęcia żony piłkarza!

Sonda
Mundial 2022 w TV czy ONLINE? Gdzie oglądasz mistrzostwa świata?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają