Groby znanych Polaków na cmentarzu ewangelickim w Warszawie. Niezapomniani, maj 2023

i

Autor: Maciej Gąsiorowski / Super Express Groby znanych Polaków na cmentarzu ewangelickim w Warszawie. Niezapomniani, maj 2023

ZDJĘCIA

Smutny widok na grobie byłego męża Małgorzaty Foremniak. Aż chce się płakać

2023-06-01 12:49

Waldemar Dziki (+59 l.) był znanym reżyserem i producentem. Jego dziełami są m.in. "Pierwszy milion", "Dziecko szczęścia" i serial "Bank nie z tej ziemi". Przez niemal 20 lat związany był z Małgorzatą Foremniak, z którą adoptował dwoje dzieci, Milenę i Patryka. Para rozwiodła się w 2011 roku po 18 latach małżeństwa. W ostatnich latach życia ciężko chorował i został pochowany na cmentarzu ewangelicko-reformowanym w Warszawie. Jego grób to bardzo smutny widok.

Były mąż Małgorzaty Foremniak po rozstaniu z aktorką związał się z dużo młodszą Marta Eljasiak-Dziki (40 l.). Od 2007 pełnił stanowisko dyrektora generalnego ukraińskiej stacji telewizyjnej TRK-Ukraina.  We wrześniu 2016 roku poinformowano o jego śmierci. Waldemar Dziki zmarł w Barcelonie, gdzie przechodził leczenie. Zanim związał się z aktorką znaną z "Na dobre i na złe" był mężem innej aktorki, Darii Trafankowskiej (+50 l.), z którą miał syna Wita (43 l.).

Małgorzata Foremniak także wcześniej miała męża, który już nie żyje. Tomasz Jędruszczak (+43 l.), z którym miała córkę Aleksandrę (33 l.), zginął w wypadku samochodowym w maju 2005 roku i został pochowany na cmentarzu przy ul. Limanowskiego w Radomiu.

Spore zmiany na grobie Gabrieli Kownackiej. Wiąże się to ze śmiercią bliskiej jej osoby. Maleńkie groby aktorów "Rancza" i "Plebanii"

Grób Waldemara Dzikiego jest bardzo skromny. Niestety widać, że jest bardzo rzadko odwiedzany. Na płycie znajduje się bowiem zeschnięty wianek i dawno wypalony znicz. To bardzo przykry widok.

Była w ciąży, kiedy jej ukochany zmarł w straszny sposób. Trafankowska boleśnie doświadczona przez los

Zobacz groby znanych Polaków na cmentarzach ewangelickich w Warszawie

Groby znanych Polaków na cmentarzu ewangelickim w Warszawie. Niezapomniani, maj 2023

i

Autor: Maciej Gąsiorowski / Super Express Groby znanych Polaków na cmentarzu ewangelickim w Warszawie. Niezapomniani, maj 2023
Niezapomniani. Grób Darii Trafankowskiej
Sonda
Czy oglądasz regularnie program "Niezapomniani. Cmentarne historie"?