Spadliśmy z krzesła, gdy zobaczyliśmy cenę hotelu Kożuchowskiej. Wakacje na BARDZO BOGATO

2021-10-22 5:10
Małgorzata Kożuchowska. Uciekła w tropiki.
Autor: @malgorzatakozuchowska_/INSTAGRAM Małgorzata Kożuchowska. Uciekła w tropiki.

U nas smutna i zimna jesień, a u gwiazd sezon urlopowy w pełni. Marta Manowska (37 l.) wygrzewa się na Haiti, a Małgorzata Kożuchowska (50 l.) uciekła na bajeczne Malediwy. Aktorka odpoczywa w iście luksusowym stylu. Cena za jej hotel dosłownie zwala z nóg!

Wielu aktorów latem intensywnie pracuje na planach filmów i seriali. Małgorzata Kożuchowska od miesięcy nie miała chwili wytchnienia. Za to teraz, gdy właśnie ją znalazła, postanowiła wypocząć w iście luksusowym stylu. Gwiazda wybrała się na Malediwy, które same w sobie zapierają dech w piersiach. Tam m.in. nurkuje, by podziwiać rafy koralowe, a na Instagramie dzieli się pięknymi widokami, których tam doświadcza.

NIE PRZEGAP: Straszne wieści. Polski muzyk miał zawał w USA. Życie uratowała mu ukochana. TYLKO U NAS

Wypatrzyliśmy, że Małgorzata Kożuchowska zatrzymała się w pięknym i bajecznie drogim hotelu, a właściwie willi zbudowanej na przejrzyście czystej wodzie. Doba tam zaczyna się od... - uwaga! - 5 tys. dolarów, czyli prawie 20 tys. zł. Ale taka jest cena za pobudkę z boskim widokiem wprost na wody oceanu indyjskiego i pełną obsługą. Nic tylko pozazdrościć takich wakacji.

Zobaczcie, w jakich luksusach wypoczywa Małgorzata Kożuchowska:

Tak zmieniała się Małgorzata Kożuchowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE