Straszne wieści. Wiesław Gołas trafił do szpitala! Aktor miał drugi wylew

2021-09-04 5:30

Właśnie dotarły do nas smutne informacje o stanie zdrowia Wiesława Gołasa (91 l.). Jak się dowiedzieliśmy, słynny Czereśniak z „Czterech pancernych i psa” miał drugi wylew i trafił do szpitalu. Czuwa przy nim ukochana żona, która wierzy, że aktor znów wygra walkę o swoje zdrowie. Pierwszy krwotoczny udar mózgu miał bowiem prawie rok temu.

Wiesław Gołas

i

Autor: Akpa Wiesław Gołas

W październiku ub. r. Wiesław Gołas skończył 90 lat. W dniu swoich urodzin był pełen energii i życia, a dla „Super Expressu” zaśpiewał nawet przez telefon. ZOBACZ: Wiesław Gołas kończy 90 LAT! "Moje życie było pełne dramatów". WIDEO 

Niestety, kilka dni później wydarzyło się coś, czego nikt by się nie przewidział – gwiazdor miał udar. O wszystkim opowiedziała nam wtedy jego ukochana żona.

– Mąż miał udar, ciężko mu się mówi. Udar miał w październiku. Ale jest na chodzie – powiedziała nam pani Maria Krawczyk-Gołas. – Opiekuję się nim. Wszystko będzie dobrze – dodała pełna wiary.

I rzeczywiście, było dobrze niemal przez cały rok. W marcu Wiesław Gołas zaszczepił się przeciwko COVID-19. I choć od lat narzeka na nogi i po operacji żylaków ma problem z chodzeniem, to osobiście stawił się w przychodni niedaleko domu. Pomocy potrzebował tylko przy wsiadaniu do auta. Wszystko wskazywało więc na to, że aktor jest w dobrej formie.

ZOBACZ TAKŻE: Richardson odpowiada Zamachowskiemu: Jak miałeś traumę po rozwodzie, to... Wszystko wygadała!

Dziś, niestety, znów jest z nim źle. Jak ustalił „Super Express”, w sierpniu Gołas tymczasowo przebywał w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Za jakiś czas zamierzał wrócić do domu. Stało się inaczej. Kilka dni temu zabrało go stamtąd pogotowie.

– Jego stan jest poważny, to już drugi wylew – usłyszeliśmy od przyjaciela aktora.

Żona wybitnego aktora uspokaja jego fanów. – Wszystko w porządku – powiedziała nam, gdy zatelefonowaliśmy zaniepokojeni stanem zdrowia gwiazdora.

Miejmy nadzieję, że i tym razem legenda filmu wróci do zdrowia.

Życzymy wszystkiego najlepszego, panie Wiesławie!

Sonda
Lubisz śledzić prywatne życie gwiazd?
Kasia Kowalska o zdrowiu córki

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki