Straszne wieści z USA. Stan Borys miał zawał. Życie uratowała mu ukochana. TYLKO U NAS

2021-10-22 5:00
Stan Borys miał zawał
Autor: Super Express Stan Borys miał zawał

Dotarły do nas straszne wieści aż zza oceanu. Legendarny artysta Stan Borys (80 l.) miał zawał serca. Partnerka muzyka, Anna Maleady (48 l.), dosłownie uratowała mu życie. Na szczęście chwilę później w ich domu w Nowym Jork pojawiła się straż pożarna i lekarze, a karetka zabrała Stana Borysa do szpitala.

Przed dwoma laty Stan Borys doznał udaru niedokrwiennego mózgu. Od tego czasu cały czas walczy o powrót do pełni zdrowia, by móc znów normalnie chodzić i mówić. ZOBACZ: Stan Borys SPARALIŻOWANY! Jest diagnoza - muzyk miał UDAR. Tylko u nas!

Niestety, kilka tygodni temu życie znów dało mu w kość. Jak donieśli nasi amerykańscy dziennikarze, Stan Borys trafił do szpitala w Nowym Jorku. Polski gwiazdor miał bowiem zawał serca. Przez cały czas była przy nim jego życiowa partnerka i menadżerka Anna Maleady.

W rozmowie z "Super Expressem" kobieta potwierdziła to przykre zdarzenie.

- Tak, to prawda, Stan miał zawał. Tego dnia rano narzekał na ból w klatce piersiowej i złe samopoczucie. Zmierzyłam mu ciśnienie i okazało się, że jest bardzo wysokie, mimo że bierze odpowiednie leki. Z przychodni skierowano mnie na pogotowie. Obawiałam się bardzo, że coś może się stać w międzyczasie, więc podałam Stanowi nitroglicerynę i dwie duże aspiryny - opowiada nam Maleady.

NIE PRZEGAP: Stan Borys STRACIŁ WZROK. Przeszedł skomplikowaną operację! TYLKO U NAS! [ZDJĘCIA]

Amerykańskie służby szybko zareagowały. By ratować Stana Borysa po paru minutach pojawili się już straż pożarna oraz lekarze, którzy karetką zabrali go do szpitala. Tam wykonano badania, które wskazały na zawał serca. Wtedy to Maleady dowiedziała się, że podając Stanowi dwa wspomniane leki, tak naprawdę uratowała mu życie.

Stan Borys spędził w szpitalu cztery dni. Na szczęście okazało się, że operacja serca nie będzie konieczna. Kilka tygodni później gwiazdor mógł przylecieć do Polski, za którą bardzo tęsknił. Lekarze wyrazili zgodę na podróż, bo wiedzieli, że spotkanie z rodziną i publicznością pomogą mu nabrać sił.

ZOBACZ TAKŻE: Wojna gwiazd. Stan Borys pozwał Karola Strasburgera! Poważna sprawa

Niestety, podczas wizyty w Polsce nie obyło się bez nerwów.

- Stan musi bardzo uważać na to, aby mieć spokój i jak najmniej stresu. Cały pobyt w Polsce, który był zaplanowany na spotkania z bliskimi i publicznością z okazji jego 80. urodzin, bardzo się udał. Jednak sprawa sądowa związana z pomówieniami w internecie i wypowiedzi publiczne Karola Strasburgera na temat Stana i mój znacznie pogorszyły zarówno Stana jak i moje zdrowie - mówi wprost partnerka gwiazdora.

Stanie, życzymy zdrowia!

Zobaczcie w naszej galerii, jak amerykańskie służby ratują Stana Borysa:

Stan Borys uwięziony w Ameryce. Nagranie z Nowego Jorku. TYLKO U NAS
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE