To już pewne!

"Sylwester marzeń z Dwójką" ponownie w Zakopanem! Kto wystąpi w tym roku?

2022-11-17 21:06

To co roku absolutny hit! "Sylwester marzeń" TVP regularnie deklasuje konkurencję. Okazuje się, że i teraz Telewizja Polska oraz przedstawiciele władz samorządowych Zakopanego szykują masę atrakcji dla widzów. Do zimowej stolicy Polski ponownie zawitają największe gwiazdy polskiej i światowej estrady! Kto wystąpi na zakończenie 2022 roku? Pewne jest, że szykuje się niesamowita atrakcja na koniec tego roku.

"Sylwester Marzeń z Dwójką" ponownie zawita do Zakopanego! Zobaczcie, jak wyglądały ubiegłoroczne edycje

W Zakopanem wystąpiła plejada polskich i zachodnich gwiazd. Na specjalnej scenie, rozświetlonej noworocznym blaskiem, pojawiły się takie gwiazdy polskiej piosenki jak Maryla Rodowicz, Sara James, czy Daria, a także międzynarodowe gwiazdy, takie jak Jason Derulo.

Planujecie już powitanie Nowego Roku? TVP ma dla Was niespodziankę! Właśnie zapadła decyzja, że "Sylwester marzeń w Dwójką", który odbył się w ubiegłym roku w śnieżnym Zakopanem, ponownie zawita na Podhale. Stacja już zapewniła o tym, że 2023 rok powitamy w towarzystwie największych gwiazd estrady. Kto wystąpi podczas "Sylwestra marzeń z Dwójką" w tym roku? Stacja nie potwierdziła jeszcze szczegółów, ale już niedługo mają paść pierwsze nazwiska! Już teraz możemy być pewni, że nie zabraknie polskich i zagranicznych gwiazd. Będziemy Was o nich informować na bieżąco!

Jakie gwiazdy pojawiły się w zeszłym roku podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką" w Zakopanem? Zobaczcie w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy wybierasz się na "Sylwestra marzeń z Dwójką" do Zakopanego?
Sylwester marzeń w TVP2: Czym gwiazdy zaskoczą publiczność w tym roku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany