Dorota Szelągowska

i

Autor: AKPA

Miłość kwitnie

Syn Doroty Szelągowskiej zakochany! Nie uwierzycie, kim jest wybranka jego serca. Grała w serialowym hicie!

2023-07-28 14:04

Dorota Szelągowska to jedna z najpopularniejszych polski dekoratorek wnętrz. Gwiazda bardzo rzadko opowiada o swoim życiu. Prywatnie prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" jest mamą dwójki dzieci: Wandy i Antka. Jej starszy syn jest aktualnie szczęśliwie zakochany. Wiemy, kto jest wybranką jego serca!

Dorota Szelągowska to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Niedawno znowu zrobiło się o niej głośno za sprawą plotek na temat jej rzekomego dołączenia do grona prowadzących "Dzień dobry TVN". Widzowie pokochali ją jaką prowadzącą wiele programów wnętrzarskich. Prywatnie dekoratorka jest mamą syna Antoniego i córki Wandy. Teraz okazuje się, że jej syn jest szczęśliwie zakochany!

Syn Doroty Szelągowskiej zakochany. Jego wybranką jest aktorka. Zagrała w hicie HBO

Syn Doroty Szelągowskiej poszedł swoją własną drogą. 20-letni Antoni spełnia się jako aktor. Ma za sobą już pierwsze występy na deskach teatru. Ponadto, jest także szczęśliwie zakochany. Na jego Instagramie możemy zobaczyć, kto jest wybranką jego serca. To aktorka Mila Jankowska, którą nie tak dawno mogliśmy podziwiać w hicie HBO "Bring Back Alice", gdzie główną rolę zagrała Helena Englert.

Zobacz poniższą galerię:

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany