Syn Edyty Górniak na scenie z synem Justyny Steczkowskiej?!

i

Autor: AKPA/Jacek Kurnikowski, instagram/@ensosynu Syn Edyty Górniak na scenie z synem Justyny Steczkowskiej?!

Cóż za wiadomość

Syn Edyty Górniak na scenie z synem Justyny Steczkowskiej! Będą robili za dj-ów!

2022-10-05 13:31

Allan Krupa (18 l.) oraz Leon Myszkowski (22 l.) od jakiegoś czasu coraz prężniej działają w branży muzycznej. Już niebawem syn Edyty Górniak (49 l.) i syn Justyny Steczkowskiej (50 l.) zagrają na tej samej scenie! Wydarzenie z ich udziałem odbędzie się 21 października. Sprawdźcie szczegóły!

Edyta Górniak i Justyna Steczkowska to konkurentki, których stosunki można określić mianem - delikatnie mówiąc - lekko chłodnych. Panie niejednokrotnie wymieniały się uszczypliwościami. Dyskusja między Górniak i Steczkowską ma charakter publiczny, a panie nie szczędzą sobie przytyków. Ich słowa spotykają się z zainteresowaniem ze strony mediów oraz fanów. Na początku 2022 roku Justyna Steczkowska i Edyta Górniak wdały się w ostrą wymianę zdań dotyczącą honorariów za udział w koncercie "Solidarni z Ukrainą" - ta pierwsza twierdziła, że każda z pań miała ustaloną gażę za występ, druga zaś zaprzeczała, jakoby otrzymała wynagrodzenie, i groziła wstąpieniem na drogę sądową. Ostatecznie sprawa ucichła, a wokalistki skupiły się na swoich kolejnych projektach. Teraz do mediów trafiła informacja, że ich synowie, Allan Krupa i Leon Myszkowski, spotkają się na jednej scenie!

Enso i Leo.M na jednej scenie!

Od pewnego czasu fani mogą obserwować coraz śmielsze poczynania obu młodzieńców w branży muzycznej. Syn Edyty Górniak, Allan Krupa, pierwotnie marzył o karierze w wojsku, ostatecznie jednak został raperem. Leon Myszkowski jest z kolei DJ-em, a na swoim koncie ma już duet z mamą, Justyną Steczkowską. Już 21 października panowie zagrają podczas jednego koncertu! Leo.M (syn Steczkowskiej) oraz Enso (syn Górniak) wystąpią na tej samej scenie już 21 października. Panowie uświetnią koncert jako DJ-e. 

Zarówno Allan Krupa, jak i Leon Myszkowski mogą liczyć na wsparcie ze strony swoich mam. Myślicie, że Justyna Steczkowska i Edyta Górniak pojawią się pod sceną, by dodawać otuchy synom?

Sonda
Lubisz muzykę Justyny Steczkowskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE