Syn Edyty Górniak na scenie z synem Justyny Steczkowskiej?!

i

Autor: AKPA/Jacek Kurnikowski, instagram/@ensosynu Syn Edyty Górniak na scenie z synem Justyny Steczkowskiej?!

Cóż za wiadomość

Syn Edyty Górniak na scenie z synem Justyny Steczkowskiej! Będą robili za dj-ów!

2022-10-05 13:31

Allan Krupa (18 l.) oraz Leon Myszkowski (22 l.) od jakiegoś czasu coraz prężniej działają w branży muzycznej. Już niebawem syn Edyty Górniak (49 l.) i syn Justyny Steczkowskiej (50 l.) zagrają na tej samej scenie! Wydarzenie z ich udziałem odbędzie się 21 października. Sprawdźcie szczegóły!

Edyta Górniak i Justyna Steczkowska to konkurentki, których stosunki można określić mianem - delikatnie mówiąc - lekko chłodnych. Panie niejednokrotnie wymieniały się uszczypliwościami. Dyskusja między Górniak i Steczkowską ma charakter publiczny, a panie nie szczędzą sobie przytyków. Ich słowa spotykają się z zainteresowaniem ze strony mediów oraz fanów. Na początku 2022 roku Justyna Steczkowska i Edyta Górniak wdały się w ostrą wymianę zdań dotyczącą honorariów za udział w koncercie "Solidarni z Ukrainą" - ta pierwsza twierdziła, że każda z pań miała ustaloną gażę za występ, druga zaś zaprzeczała, jakoby otrzymała wynagrodzenie, i groziła wstąpieniem na drogę sądową. Ostatecznie sprawa ucichła, a wokalistki skupiły się na swoich kolejnych projektach. Teraz do mediów trafiła informacja, że ich synowie, Allan Krupa i Leon Myszkowski, spotkają się na jednej scenie!

Enso i Leo.M na jednej scenie!

Od pewnego czasu fani mogą obserwować coraz śmielsze poczynania obu młodzieńców w branży muzycznej. Syn Edyty Górniak, Allan Krupa, pierwotnie marzył o karierze w wojsku, ostatecznie jednak został raperem. Leon Myszkowski jest z kolei DJ-em, a na swoim koncie ma już duet z mamą, Justyną Steczkowską. Już 21 października panowie zagrają podczas jednego koncertu! Leo.M (syn Steczkowskiej) oraz Enso (syn Górniak) wystąpią na tej samej scenie już 21 października. Panowie uświetnią koncert jako DJ-e. 

Zarówno Allan Krupa, jak i Leon Myszkowski mogą liczyć na wsparcie ze strony swoich mam. Myślicie, że Justyna Steczkowska i Edyta Górniak pojawią się pod sceną, by dodawać otuchy synom?

Sonda
Lubisz muzykę Justyny Steczkowskiej?
Nasi Partnerzy polecają