Syn Edyty Górniak poważnie martwi się o mamę. Przez nią nie chce mieć dziewczyny

2022-01-24 12:00
Edyta Górniak
Autor: kadr z programu "The Voice of Poland"

Edyta Górniak (49 l.) jest wzruszona tym, co oznajmił jej 17-letni syn. Allan Krupa nie chce mieć dziewczyny, bo uważa, że musi opiekować się swoją mamą i być jej męskim ramieniem. W rozmowie z "Super Expressem" diwa wyznaje, że przeraziły ją słowa syna. Rozgląda się więc za dziewczyną dla niego.

Niedawno Edyta Górniak wyznała nam, że przed dwoma laty doświadczyła bolesnej zdrady. Jej partner zrobił dziecko innej kobiecie. Edyta Górniak do dziś to przeżywa, bywa nawet, że przez stres boli ją całe ciało. Zraniona diwa nie chce więc z nikim się wiązać. A przez to jej syn, niespełna 18-letni Allan, czuje, że musi opiekować się mamą i być jej męskim ramieniem.

- Rozmawiałam ostatnio z Allanem. Mówię: "Synek, życzę Ci, żebyś poznał wspaniałą dziewczynę. Fajnie by było, żeby w twoim życiu była jakaś super fajna dziewczyna, mądra, wrażliwa, zabawna, inteligentna, żeby ci było fajnie mieszkać z kimś". On mówi: "Nie, to nie jest dobry moment w moim życiu". On ma 17 lat. Pytam, dlaczego tak uważa. Odpowiedział: "Nie mogę się martwić o dwie kobiety. Jedna mi wystarczy" - mówi Edyta Górniak w rozmowie z "Super Expressem". - Martwi się, że nie ma przy mnie męskiego ramienia. Jak będzie, to pewnie on odpuści trochę - dodaje.

Edyta Górniak doświadczyła bolesnej zdrady. Szczere wyznanie o miłości

 Słowa nastolatka wzruszyły, ale i przeraziły gwiazdę. Edyta Górniak nie chciałaby, by jej syn czuł, że musi się nią opiekować.

- Trochę się przestraszyłam, trochę się wzruszyłam, trochę mi było smutno, że on się czuje odpowiedzialny za mnie. To, że on się czuje mężczyzną, który czuwa przy mnie, jest dla mnie bardzo obciążające - wyjawia nam Edyta Górniak.

NIE PRZEGAP: Edyta Górniak we łzach drży o syna! "Chce oddać życie..."

- Cały czas mu mówię: "Synek, przecież mama jest silna! Widziałeś mnie tyle razy, dzieciaku, wiesz, że ja sobie poradzę. Znasz kobietę, która jest silniejsza?". Mówi: "No, nie". "No właśnie, to co się martwisz o matkę? W porządku jestem! Do przodu! Zawsze do przodu. Pozytywnie i do przodu" - mówi Edyta Górniak.

Sonda
Co myślisz o decyzji 17-letniego syna Edyty Górniak?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE