Halina Mlynkova

i

Autor: East News

Syn Mlynkovej podjął zaskakującą decyzję

2016-12-15 14:49

Halina Mlynkova kilka miesięcy temu przeprowadziła się na dobre do Pragi. Syn piosenkarki rozpoczął naukę w czeskiej szkole, gdzie nie zdradza rówieśnikom, że jego mama jest sławną piosenkarką.

Halina Mlynkova w magazynie "Viva" po raz pierwszy opowiedziała o tym, jak wygląda jej życie po przeprowadzce do Pragi. Wraz z nią, nowe życie rozpoczął jej nastoletni syn - Piotruś. Piosenkarka w wywiadzie dla "Vivy" wyznała, że syn postanowił nie mówić rówieśnikom, że jego mama jest sławną piosenkarką.

- On się w ogóle nie przyznał w klasie, że jestem piosenkarką. Miał dość tego tutaj, w Polsce. Powiedział, że jestem bizneswoman. Strasznie mi się to podoba. W Czechach jestem tylko mamą. Oboje delektujemy się moją nową tożsamością - zdradziła Mlynkova.

Piosenkarka dodała, że jej syn nie stracił kontaktu z Polską. To w końcu tu mieszka jego tata, znany aktor, Łukasz Nowicki.

- Piotruś bywa w Polsce zawsze, kiedy Tata ma czas - zauważyła Halina Mlynkova.

ZOBACZ: Oświadczenie Mlynkovej na Facebooku: "Nie jestem desperatką"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE