Synek Joanny Opozdy bardzo cierpi. Aktorka szuka ratunku

2022-08-10 8:17

Joanna Opozda (34 l.) ma za sobą kilka nieprzespanych nocy. Wszystko przez to, że jej synek Vincent (7 mcy) bardzo cierpi i z bólu nie może zasnąć. Aktorka napisała na Instagramie prośbę do fanów, aby pomogli znaleźć jakieś skuteczne metody, aby ulżyć maluszkowi.

Joanna Opozda

i

Autor: AKPA/Podlewski Joanna Opozda

Na co dzień to Joanna Opozda zajmuje się małym Vincentem. Odkąd została porzucona przez Antka Królikowskiego sama wychowuje ich synka. Para czeka na wyznaczenie pierwszej rozprawy rozwodowej. W międzyczasie obydwoje obrzucają się publicznie różnymi oskarżeniami. Chodzi o alimenty, chrzciny, czy podział widzeniami znanego taty. Tymczasem aktorka musi poradzić sobie z przykrymi dolegliwościami swojej pociechy. 

Kulisy związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Opozda mówi o cierpieniu Vincenta

Aktorka postanowiła podzielić się z fanami trudną sytuacją, w jakiej się znalazła. Okazuje się, że Vincent przechodzi właśnie przez ząbkowanie. To niezwykle bolesne dla maluszka, ale również trudne dla rodzica, który z bólem serca patrzy na cierpienie swojego maluszka i nie ma za bardzo jak mu pomóc. Joanna przyznaje, że nie śpi już kolejną noc i szuka rozwiązań. Zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc. Może oni mają jakieś sprawdzone metody, czy preparaty, które mogą ulżyć Vincentowi. 

"Ząbkowanie. Może macie jakieś genialne metody, żeby ulżyć w cierpieniu? Za nami kolejna nieprzespana noc. Żele przeciwbólowe, szczoteczki i gryzaki niewiele dają", pisze Opozda na Instagramie. 

Fani pomogli synkowi Opozdy

Na szczęście apel aktorki przyniósł realną pomoc. Opozda poinformowała, że po wizycie w aptece i kupieniu polecanych preparatów, maluszek w końcu zasnął! To wielkie szczęście, że udało się jej znaleźć coś skutecznego. Tym bardziej, że przed aktorka kolejne ząbki, które czekają na wyjście...

Sonda
Też ciężko wspominacie ząbkowanie dziecka?