Tancerz ma dużo siły

Szalona noc Marcina Hakiela. Tańce w środku nocy i techno impreza! Nie uwierzycie, czym się wspomagał. ZDJĘCIA

2023-09-01 4:30

Cóż to była za noc! Choć Marcin Hakiel (40 l.) tańczy całe dnie, bo robi to zawodowo w swoich szkołach tańca, to znalazł jeszcze siły, by ruszyć na parkiet w środku nocy. Bawił się nietypowo - nie dość, że był sam, to jeszcze nie tknął ani kropli alkoholu. Co dodawało mu energii? Zobaczcie nasze zdjęcia.

Szalona noc Marcina Hakiela. Tańce w środku nocy i techno impreza! Nie uwierzycie, czym się wspomagał. ZDJĘCIA

Marcin Hakiel po rozwodzie z Kasią Cichopek (41 l.) i po zakończeniu kilkumiesięcznej relacji z tajemniczą Dominiką, zamierza pozostać singlem i korzystać ze swojej słodkiej wolności. Opiekę nad dziećmi razem z byłą żoną podzielili po połowie, więc ostatnio Marcin mógł wyrwać się z domu i skorzystać z ostatnich ciepłych dni wakacji. 

Tak imprezuje Marcin Hakiel

W nocy z niedzieli na poniedziałek nogi poniosły go do popularnego klubu w samym centrum Warszawy. Marcin był sam i.. świetnie bawił się w swoim towarzystwie. Bity głośnej muzyki techno sprawiły, że pląsał na parkiecie jak szalony. I choć już od dawna było ciemno, włożył nawet okulary przeciwsłoneczne, które pasują do takiego stylu muzyki. Kilka dziewczyn zagadywało przystojnego tancerza, ale on zamieniał z nimi kilka grzecznościowych słów i nadal bawił się sam.

W pewnym momencie imprezy Marcin Hakiel wyraźnie zaczął opadać z sił. Wyszedł do pobliskiej budki po zapiekankę, a gdy wrócił do klubu kupił sobie napój energetyczny, dzięki któremu znów miał siłę, by tańczyć. Jak widać, można się bawić bez alkoholu. Marcin to potrafi.

Zobaczcie w naszej galerii, jak bawi się Marcin Hakiel.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się!

QUIZ. M jak miłość to nie tylko Mostowiakowie! Jak dobrze znasz innych mieszkańców Grabiny?

Pytanie 1 z 10
Najbliższą sąsiadką Mostowiaków, a zarazem przyjaciółką Barbary jest?
M jak miłość odc. 1736. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Barbara (Teresa Lipowska)
Listen on Spreaker.